• polski
  • PLN
    • EUR
    • USD
Blog Reflect.

Nowości w świecie znakowania odzieży.

Kilka pomysłów na niezwykłe koszulki firmowe, które zwrócą na siebie uwagę.

21 marca 2017

Odzież reklamowa i firmowa to ciężki orzech do zgryzienia i wie o tym każdy, kto wybierał koszulki dla swojej firmy. Na rynku działa wielu producentów odzieży reklamowej, którzy w swojej ofercie posiadają tysiące produktów o różnych fasonach oraz w szerokiej gamie kolorystycznej, nie wspominając już o wyborze idealnej metody znakowania. Łatwo jest stworzyć klasyczne koszulki z logo firmy, jednak rynek daje nam dużo więcej możliwości, dzięki którym koszulki firmowe mogą stać się niezwykle kreatywne oraz niekonwencjonalne. Na co zwrócić uwagę przy tworzeniu nietypowych koszulek reklamowych i firmowych?

Modny fason koszulek

Zacznijmy od samej podstawy. W hurtowni odzieży OpenWear.pl znajdziesz niezwykle szeroki wybór oryginalnych fasonów koszulek. Od takich z wykończeniem z siateczki po nietypowe fasony z głębokim dekoltem, czy koszulki firmowe oversize. Ważne żeby fason był nietypowy, a wtedy połowa sukcesu gwarantowana!

Nietypowa kolorystyka

Jeśli jednak zdecydujesz się na klasyczny krój koszulek dla pracowników, to warto zastanowić się nad ciekawą kolorystyką produktów, gdyż nietypowy oraz rzucający się w oczy kolor idąc w parze z odpowiednim znakowaniem będzie zwracał uwagę klientów oraz zostanie zapamiętany. Dla przykładu Castorama zastosowała krzyczący pomarańcz na koszulkach firmowych, co znacznie poprawiło świadomość klientów na temat przedsiębiorstwa. Ty też możesz zaszaleć!

koszulki reklamowe

Metoda znakowania, która daje niezwykłe efekty

Nietypowe koszulki reklamowe to nie tylko odpowiedni fason czy kolorystyka gładkich produktów, ale również metoda znakowania, która sprawi, że nadruk będzie prezentował się w niezwykły sposób. Jeśli nie jesteś do końca przekonany do nietypowych fasonów oraz żywych, kolorowych tkanin to wybierz metodę znakowania, która „zrobi całą robotę”. Istnieje kilka niekonwencjonalnych technik takich jak haft 3D czy folie flex fluorescencyjne, metalizowane oraz brokatowe, które zwrócą Twoją uwagę, a finalnie również uwagę klientów.

Świetny pomysł na koszulki na pracowników

Wiesz już, że istnieje kilka sposobów na stworzenie oryginalnych koszulek reklamowych, a zamówienia firmowe nie muszą być nudne i tylko na koszulki z logo przedsiębiorstwa. Jedna z firm wpadła na pomysł obdarowania swoich pracowników koszulkami z rokiem urodzenia oraz liczbą lat, jako docenienie ich wkładu w firmie. Do znakowania użyto folii flex metalizowanej, która dała niesamowity efekt na klasycznych czarnych koszulkach. Na Reflect.pl znajdziesz tą i wiele innych metod znakowania, które w wyjątkowy sposób ozdobią odzież firmową.

folia flex

Wróć do listy

Chcesz skorzystać z naszych usług?

Złóż zapytanie

Zaufali nam

68,286 Klientów
162,028 Zamówień
85 Pracowników
17 Lat na rynku