• polski
 • PLN
  • EUR
  • USD
Blog Reflect.

Nowości w świecie znakowania odzieży.

Nie tylko koszulki – na jaką odzież można złożyć zamówienie w szwalni?

17 lutego 2023

Szwalnia z prawdziwego zdarzenia, uszyje praktycznie każde zamówienie. Dlatego jeżeli myślałeś wcześniej, że uszyć według swojego projektu w naszej szwalni można tylko koszulki to chcemy wprowadzić Cię z błędu. Uszyjemy dla Ciebie prawie każde zamówienie, dlatego sprawdź co nasza szwalnia koszulek może jeszcze uszyć!

Szwalnia odzieży – co można zamówić?

W firmie Reflect oferujemy kompleksową usługę produkcji odzieży. Nie tylko znakowanie odzieży i gadżetów z hurtowni, ale także szycie odzieży na zamówienie. Wykonujemy całą produkcję od podstaw – projektujemy, szyjemy, wykańczamy. Konstruujemy szablony, przygotowujemy układy krojów, a także sublimujemy dzianiny pod zdefiniowany kolor z palety Pantone. W naszej wzorcowni posiadamy również szereg materiałów, których kolor można wybrać z gotowej już palety. Szyjemy nie tylko koszulki, ale także bluzy, kurtki czy torby. Do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie, więc prawdopodobnie każdy projekt uda nam się zrealizować!

Szwalnia pozwala na stworzenie czegoś oryginalnego, czego nie można dostać w stałej ofercie sklepów. Dzięki takiemu projektowi możesz zapewnić sobie klientów, którzy z chęcią inwestują w innowacyjne pomysły. Twoje ubrania mogą być gładkie w jednym kolorze, albo w całości zadrukowane. Wybór należy do Ciebie. Nie musisz ograniczać się jedynie do koszulek – zaprojektuj całą kolekcję krojów i stylów.

Szyć odzież od podstaw możesz dla swoich pracowników, możesz dla swojej marki odzieżowej, ale także możesz stworzyć odzież dla siebie lub dla małej grupy osób. Dajemy możliwość w naszej szwalni dokładnie dopasować rozmiary, kolory czy dodać personalizowane nadruki. Oferujemy możliwość znakowania i szycia od jednej sztuki, więc możesz przygotować oryginalny projekt dla swojej grupy znajomych, dla siebie czy dla firmy lub marki.

Jak już wspomnieliśmy wyżej, w Reflect wykonasz nie tylko produkcję o dużym nakładzie, ale także małe ilości, produkujemy już od jednej sztuki. W naszej szwalni uszyjesz prawie każdy rodzaj odzieży. Napisz do nas ze swoim pomysłem, a my przygotujemy wycenę. Możesz u nas szyć odzież, oznakować wybraną metodą znakowania, ometkować swoim logo, a także zlecić jednostkowe pakowanie. Kompleksowa obsługa i doradztwo w jednym miejscu.

Szycie odzieży na zamówienie

Nie tylko koszulki - na jaką odzież można złożyć zamówienie w szwalni?

Produkcja odzieży ma wiele zalet. Podstawą jest to, aby znaleźć nietypowy pomysł na siebie i zadbać o to, aby klienci stali się lojalni wobec marki. Co zrobić żeby tak się stało? Przede wszystkim zadbaj o podstawę, czyli unikalny charakter ubrań. To właśnie szycie odzieży na zamówienie, pozwoli odróżnić Twoją firmę od konkurencji. Zastanów się chwilę. Krój, którego nie ma nikt inny. Produkt Made in Poland, nie Made in China. A przede wszystkim fakt, że stworzysz odzież jedyną w swoim rodzaju. W każdym rodzaju – bo dajemy Ci możliwość stworzenia nie tylko koszulek, ale także bluz, kurtek czy spodni.

Kolejną zaletą jest możliwość stworzenia indywidualnej rozmiarówki. Czasami producenci proponują nam ciekawe fasony ubrań, ale ograniczone rozmiary, a wtedy często pojawia się problem. Zaczyna się robić pod górkę, a Ty mimowolnie ograniczasz swój asortyment i ofertę. Jeśli zamawiasz indywidualne produkty w szwalni odzieży, to Ty i tylko Ty decydujesz o tym, jakie ma mieć wymiary wzdłuż i wszerz.

Jakość definiuje odzież uszytą na zamówienie. To Ty przy produkcji masz wpływ na jakość materiałów z których wykonasz swoje produkty. Nie musisz martwić się, że zapłaciłeś dużo za gotową odzież, a jej jakość nie spełnia Twoich oczekiwań. Zostań kowalem losu swojej marki i stwórz coś wartego uwagi od A do Z. Szycie ubrań na zamówienie nie musi być trudne i kosztowne. Sprawdź nas i skontaktuj się w sprawie wyceny z Biurem Obsługi Klienta.

Zalety korzystania z szwalni odzieży

Szwalnia odzieży jest idealnym wyborem dla nowych marek odzieżowych i nie tylko. Poznaj zalety stworzenia spersonalizowanej odzieży od podstaw:

 • Unikatowy charakter ubrań

Każdy element garderoby będzie jedyny w swoim rodzaju oraz dostosowany do indywidualnych wymagań klienta

 • Indywidualne rozmiary

Odzież szyta na miarę. Projektujemy i szyjemy ubrania pod indywidualne wymiary klienta.

 • Oszczędność

Produkujemy i szyjemy odzież nawet od 1 sztuki, a koszt własnych ubrań jest niewiele wyższy od gotowych produktów.

 • Jakość na najwyższym poziomie

Wykorzystujemy wyłącznie wysokogatunkowe materiały, które klient dowolnie wybiera z dostępnej oferty.

 • Satysfakcja

Tworzysz coś całkowicie swojego, od podstaw na własnych zasadach.

 • Trwałość

Odzież szyta jest zazwyczaj o wiele trwalsza od koszulek z sieciówek. Twoja odzież może posłużyć klientom na lata.

Znakowanie szytej odzieży

Jak wspomnieliśmy wcześniej, uszytą odzież można oznakować. Ten krok również wykonasz w naszej drukarnii Reflect. Zobacz jakie dostępne metody znakowania mamy w ofercie:

 • Sitodruk – bardzo trwała i stosunkowo tania metoda znakowania. Nadruki wykonywane są na maszynie sitodrukowej, bezpośrednio na odzieży. Druk farbami zazwyczaj plastizolowymi, ale jest także możliwość wyboru farb z efektami specjalnymi jak np. neonowymi. Trwałość oceniana jest na około 150 prań. Doskonała metoda dla wyższych nakładów, opłacalna od około 20-30 sztuk.

 • Termotransfer – metoda pośrednia do sitodruku. Nadruki w pierwszej kolejności wykonywane są na specjalnym papierze, później transferowane na odzież za pomocą pras przemysłowych. Metoda idealna do znakowania trudniej dostępnych miejsc, jak i do wykonywania metek na odzieży. Opłacalna również od około 20-30 sztuk.

 • Druk cyfrowy DTG – alternatywna technika względem sitodruku. Jest to również metoda druku bezpośredniego, która zapewnia wręcz fotograficzną jakość. Idealnie nadaje się do wydruku wielokolorowych projektów czy zdjęć. Dzięki braku konieczności wykonywania przygotowalni, możliwa jest personalizacja odzieży. Opłacalna już od 1 sztuki. Trwałość oceniana jest na około 150 prań, przy zachowaniu zasad prania odzieży z nadrukiem.

 • Haft komputerowy – precyzyjna i najtrwalsza metoda znakowania, która nadaje ubraniom elegancki wygląd. Doskonały do znakowania polarów oraz koszul czy ręczników. Haft jest praktycznie niezniszczalny, więc posłuży na długo.

 • Folia flex i Folia flock – jednokolorowe folie termotransferowe wgrzewane bezpośrednio na odzież przy pomocy wysokiej temperatury. Folia flock pokryta jest meszkiem przypominającym w dotyku zamsz. Doskonałe dla niskich nakładów.

 • Folia lateksowa – alternatywna metoda względem folii flex i flock, która pozwala na wielokolorowy nadruk. Jedna z najnowocześniejszych technik znakowania odzieży posiadająca atesty bezpieczeństwa. Pozwala na personalizację. Opłacalna od jednej sztuki.

 • Sublimacja – stosowana na jasnych materiałach poliestrowych. Doskonale przepuszcza powietrze, dlatego nadaje się do znakowania odzieży sportowej. Metoda praktycznie niezniszczalna. Pozwala na personalizację, opłacalna od jednej sztuki.

W razie dodatkowych pytań lub wątpliwości, skontaktuj się z nami za pomocą maila, telefonu lub czatu. Nasi konsultanci doradzą w każdej kwestii dotyczącej zamówienia. Zapraszamy!

Wróć do listy

Chcesz skorzystać z naszych usług?

Złóż zapytanie

Zaufali nam

67,506 Klientów
160,588 Zamówień
85 Pracowników
17 Lat na rynku