• polski
 • PLN
  • EUR
  • USD
Blog Reflect.

Nowości w świecie znakowania odzieży.

Modne koszulki – trendy na rok 2024

23 stycznia 2024

Trendy w modzie zmieniają się nieustannie i czasem trudno za nimi nadążyć, dlatego dzisiaj przychodzimy Wam z pomocą i przedstawimy trendy na 2024 rok. Modne koszulki to klucz do sukcesu na dzisiejszym rynku, dlatego koniecznie zostań z nami do końca!

Modne koszulki z nadrukami!

Trendy na rok 2024 w świecie mody zakładają ekscytujące zmiany, które z pewnością przyciągną uwagę wielu entuzjastów stylu. Zmiany zajdą w każdej części garderoby, ale jeśli chodzi o modne koszulki to kluczowym elementem będą koszulki z oryginalnym nadrukiem. To one stanowią centralny punkt dzisiejszych trendów, nadając każdej stylizacji unikalny charakter. Co będzie wyróżniać tegoroczny modny t-shirt?

Kreatywne wzory i grafiki

Koszulki z nadrukiem przechodzą rewolucję pod względem wzorów i grafik. W roku 2024 dominują kreatywne, abstrakcyjne wzory, które przyciągają uwagę i stanowią wyrazisty sposób wyrażenia indywidualności. Wzory te często nawiązują do sztuki ulicznej, geometrii lub inspiracji naturą, co dodaje koszulkom dodatkowego wymiaru estetycznego.

Eko-friendly 

Świadomość ekologiczna staje się coraz bardziej istotnym elementem w modzie, również w przypadku koszulek z nadrukiem. Rok 2024 to czas, kiedy projektanci i producenci kładą większy nacisk na zrównoważone materiały i procesy produkcji. Koszulki wykonane z organicznej bawełny czy też materiałów recyklingowych zyskują na popularności, odpowiadając na rosnące oczekiwania świadomych konsumentów..

Personalizacja

W roku 2024 personalizacja koszulek osiąga nowy poziom. Klienci mają możliwość tworzenia własnych, unikatowych projektów online, a następnie zamówienia koszulki z wybranym nadrukiem czy własnym zdjęciem. To doskonały sposób na wyrażenie własnej kreatywności i uczestnictwo w procesie tworzenia modowej rzeczywistości. Takie koszulki z łatwością zamówisz w naszej firmie Reflect. Nie tylko dla siebie, swojej marki odzieżowej ale także dla swoich pracowników.

Retro i vintage

Wspomnienie o przeszłości wkracza do świata koszulek na nowo. Motywy retro i vintage stają się popularne, łącząc nowoczesność z klasycznym stylem. Grafiki nawiązujące do lat 80. i 90. oraz kultowych ikon tamtych czasów zdobywają serca miłośników mody.

Zapraszamy do zapoznania się z najnowszymi trendami na stronie Reflect i OpenWear, gdzie znajdziecie bogatą ofertę koszulek dostosowanych do najnowszych kierunków mody na rok 2024. Każdy dostępny w naszej hurtowni model oznakujesz dowolną metodą znakowania. 

Oznakuj swój modny t-shirt razem z nami

Oznakuj swój modny t-shirt razem z nami

Nadruki na koszulkach pozwalają na wyrażenie siebie, uzupełnienie stylizacji, prezentacje swoich zainteresowań czy poglądów. Jeżeli planujesz stworzyć oryginalny wzór na 2024 rok to idealnie trafiłeś. W firmie Reflect koszulki z nadrukiem wykonywane są od wielu lat. Dzięki temu doświadczeniu mamy w ofercie dostępne wszystkie rodzaje nadruku na odzieży dostępne na rynku. A jest to:

 • Sitodruk,
 • Termotransfer,
 • Druk cyfrowy DTG,
 • Haft komputerowy,
 • Sublimacja,
 • Folia lateksowa,
 • Folia flex,
 • Folia flock,

Każda z tych metod różni się od siebie – niektóre sposobem nakładania, metodą przygotowania, wymaganiami – względem plików czy materiału odzieży. Różni je także cena. Niektóre są opłacalne od jednej sztuki, inne od 20 czy 50 sztuk. Jedne z metod będą lepsze do hurtowego znakowania koszulek, inne do znakowania odzieży sportowej, a kolejne do znakowania personalizowanego. Dla indywidualnego znakowania odzieży najlepszą metodą jest druk cyfrowy. Pozwala on na znakowanie koszulek praktycznie od jednej sztuki. Oprócz tego ma możliwość wykonania nadruków wielokolorowych, jak wielobarwne grafiki czy zdjęcia. Pierwszym krokiem do stworzenia własnej koszulki jest projekt. Mając pomysł musisz przenieść go na format online. Wybierz model i kolor odzieży. Stwórz wizualizację. Taki projekt wysyłasz do drukarni, która sprawdzi plik i możliwości wykonania. Po złożeniu zamówienia, już niedługo otrzymasz swoją wymarzoną koszulkę z idealnym nadrukiem na 2024 rok!

Jak złożyć zamówienie?

Jak złożyć zamówienie?

Wybór modelu koszulki dokonasz w naszej hurtowni odzieży OpenWear. Nasza oferta jest bardzo obszerna i stale aktualizowana, dlatego znalezienie odpowiedniego trendującego modelu nie będzie trudne. Kiedy wybierzesz już model, kolor i rozmiar, czas zająć się znakowaniem. Plik do nadruku musi być odpowiednio przygotowany, w dobrym formacie i w dobrej jakości. To zapewni nam idealną jakość nadruku. Po przygotowaniu wizualizacji kontaktujemy się z drukarnią, która pokieruje nas w kolejnych krokach. Akceptacja i opłacenie zamówienia rozpoczyna proces realizacji i wysyłki naszego projektu. Wybierając druk cyfrowy, idealny do zamówień indywidualnych drukarnia przygotowuje nasz projekt. Po wykonaniu i kontroli jakości wysyłamy zamówienie. Te kilka kroków dzieli Cię od posiadania wyjątkowej modnej koszulki, która spełni wszystkie Twoje oczekiwania. W razie potrzeby nasz zespół pomoże w dobraniu odpowiedniego materiału odzieży czy metody znakowania – skontaktujesz się z nami za pomocą telefonu, czatu czy maila.

Na koniec pamiętajcie, że moda to wyraz osobistego stylu, więc bądźcie kreatywni, tworząc swoje własne trendy!

Wróć do listy

Chcesz skorzystać z naszych usług?

Złóż zapytanie

Zaufali nam

68,286 Klientów
162,028 Zamówień
85 Pracowników
17 Lat na rynku