• polski
  • PLN
    • EUR
    • USD
Blog Reflect.

Nowości w świecie znakowania odzieży.

Jakie miasto dostarczy Ci najlepszy sitodruk – Poznań, Warszawa, Kraków? Sitodruk online?

7 października 2020

W Polsce mamy naprawdę bardzo dużo firmy oferujących znakowanie odzieży reklamowej sitodrukiem. Dla osoby która zaczyna przygodę z nadrukami, ciężko będzie wybrać tą najlepszą. Chcemy pomóc Wam w wyborze i w dzisiejszym artykule podpowiemy, gdzie najlepiej drukować.

Gdzie wykonam nadruki?

W dzisiejszych czasach śmiało można by odpowiedzieć że prawie wszędzie. Mamy bardzo dużo małych sklepików, sklepów internetowych, sprzedawców na Allegro, którzy oferują nadruki na koszulki. Jednak oprócz tego mamy oczywiście także duże firmy znakujące odzież hurtowo. Warto jednak zwrócić uwagę, że nie wszystkie firmy oferują sitodruk. Dziś chcemy przekonać Was, że najlepiej będzie wybrać Reflect – dlaczego? Spieszymy z odpowiedzią.

Firma Reflect Group świadczy szeroki wachlarz usług z branży reklamowej, począwszy od produkcji i znakowania odzieży, poprzez poligrafię reklamową, skończywszy na produkcji i znakowaniu gadżetów reklamowych. Zajmujemy się kompleksową obsługą reklamy, oferujemy projektowanie koszulek oraz ich produkcję.

Swoją działalność zaczynaliśmy na poznańskim rynku na początku 2006 roku. W ciągu kilkunastu lat zdobyliśmy doświadczenie, które zaowocowało rozszerzeniem naszej działalności na obszar ogólnopolski oraz zagraniczny. W tym czasie oferta świadczonych przez nas usług nieustannie się poszerzała, dzięki czemu obecnie możemy zapewnić naszym Klientom pełną kompleksowość od wykonania projektów krojów oraz nadruków, poprzez ich realizację i na końcu finalizację.

Działalność firmy Reflect skupiona jest głównie wokół produkcji i znakowania ubrań. Posiadamy własną hurtownię odzieży reklamowej OpenWear , która umożliwia nam na szybką realizację zamówień. Twoje koszulki z logo mogą zostać wykonane nawet w 48h*!

Znakowanie sitodrukiem wykonujemy od przeszło 10 lat, pracują u nas drukarze znający się na swojej pracy i konsultanci znający się na doradztwie w tym temacie.

Ile kosztuje nadruk na koszulce?

Ceny znakowania odzieży są bardzo różne. Koszty będą zmieniać się w zależności od wielkości zamówienia, rodzaju odzieży, projektów graficznych i sposobu konfekcji. Jako jedna z nielicznych firm oferujemy możliwość samodzielnej kompleksowej wyceny za pomocą kalkulatora na stronie. Kalkulator podzielony jest na 7 działów w których można wycenić każdą z dostępnych u nas metod, nie tylko sitodruk.

Oczywiście oprócz tego oferujemy kompleksową obsługę konsultantów naszego Biura Obsługi Klienta. Pracownicy nie tylko przygotują dla Państwa wycenę, ale również doradzą oraz pomogą w razie wątpliwości.

Przykładowo chcielibyśmy przedstawić Państwu ceny koszulek dla produkcji większych nakładów:

Metoda: Sitodruk,

Nakład: 500 sztuk,

Wymiar projektu: A4,

Ilość kolorów nadruku: jeden,

Cena: 1,95 zł/netto sztuka,*

Metoda: Sitodruk

Nakład: 200 sztuk,

Wymiar projektu: do 10×15 cm,

Ilość kolorów nadruku: 3 kolory,

Cena: 3,25 zł/netto sztuka,*

Metoda: Sitodruk,

Nakład: 300 sztuk,

Wymiar projektu: 50×50 cm,

Ilość kolorów: 1,

Cena: 4,88 zł/netto sztuka,*

* podane w artykule ceny na dzień 22.09.2020 – nie jest to wiążąca oferta.

Wróć do listy

Chcesz skorzystać z naszych usług?

Złóż zapytanie

Zaufali nam

68,728 Klientów
162,844 Zamówień
85 Pracowników
17 Lat na rynku