• polski
  • PLN
    • EUR
    • USD
Blog Reflect.

Nowości w świecie znakowania odzieży.

Jaką metodą znakować koszule firmowe z logo firmy?

20 kwietnia 2020

Odzież firmowa jako identyfikacja wizerunku firmy spełnia swoje zadanie reklamy kiedy jest dobrze przygotowana. Przyciągające wzrok nietuzinkowe koszule, czy marynarki z eleganckim nadrukiem na pewno zapadną w pamięci Twojemu klientowi. Jak podjąć decyzję o rodzaju znakowania tej odzieży?

Koszule firmowe z logo Twojej firmy

W naszej ofercie znajdziecie szeroki wybór odzieży biznesowej. Stworzyliśmy ją z myślą o przedsiębiorcach, po to żeby wychodzić naprzeciw wszystkim wymogom stroju biznesowego. Odzież którą proponujemy została zaprojektowana z myślą o każdej branży.

Rodzaje ubrania firmowego z logo, mogą być różne. Niektórzy zdecydują się na koszulki firmowe, czy bluzy firmowe, a inni na koszule firmowe z nadrukiem. Mimo wszystko cały czas, jednak to koszule są najczęściej wybierane jako rodzaj odzieży dla pracowników. Możesz zdecydować czy mają być klasyczne eleganckie czy też oryginalne. Idealny krój klasyczny zaproponuje nam np. producent Russell Collection swoim modelem Oxford, natomiast oryginalny – SF, modelem Brushed (SFM560). Wszystkie znajdziecie w naszej hurtowni odzieży OpenWear.

Wybierając odzież służbową, czy reprezentacyjną dla swoich pracowników, musisz mieć na uwadze specyfikę pracy. Czy odzież będzie wybierana dla pracowników biurowych, produkcyjnych czy dla sprzedawców. Podpowiadamy – obowiązek, zasady noszenia oraz charakterystyka stroju firmowego musi zostać określona w Regulaminie Pracy.

Znakowanie odzieży firmowej

Strój firmowy powinien się wyróżniać przez np. logo firmy, określoną kolorystykę czy krój, który spowoduje, że niemożliwe byłoby używanie go na potrzeby prywatne pracownika. Jest to jednoznaczne z tym, że pracownik powinien wykorzystywać go jedynie do celów związanych z wykonywaniem obowiązków w pracy.

Odzież z logo firmy, zależnie od Twojego znaku firmowego oraz wybranego rodzaju odzieży będziemy oznakować odpowiednią metodę znakowania. Najczęściej wybierany jest haft komputerowy. Haft to najtrwalsza metoda znakowania – jest praktycznie niezniszczalna. Hafty nie tracą koloru ani formy podczas prania, można też swobodnie prasować je żelazkiem, choć sama powierzchnia haftu docelowo tego nie wymaga. To idealny wybór dla odzieży firmowej, która na pewno będzie często prana.
Jeżeli natomiast uważasz, że haft nie będzie odpowiedni, równie dobrze będziesz mógł wybrać klasyczny nadruk taki jak np. termotransfer. Idealnie sprawdzi się przy znakowaniu koszul, a także polówek.

Najważniejsze przy wyborze zestawu dla Twoich pracowników jest pamiętać o profesjonalizmie, dobierając odpowiednie modele oraz rozmiary odzieży. Idealnie dobrane koszule firmowe z logo, będą wspaniałą wizytówką Twojej firmy.

Nasza firma oferuje kompleksową obsługę zamówienia. Doradzimy w kwestii wyboru odzieży oraz metody znakowania. Także jeżeli nie jesteś pewien jak przygotować plik, prześlij nam swoje projekty sprawdzimy czy wzór na pewno nadaje się do wydruku oraz czy należy wprowadzić ewentualne poprawki. W razie wątpliwości Biuro Obsługi Klienta zawsze służy pomocą.

Wróć do listy

Chcesz skorzystać z naszych usług?

Złóż zapytanie

Zaufali nam

67,974 Klientów
161,452 Zamówień
85 Pracowników
17 Lat na rynku