• polski
  • PLN
    • EUR
    • USD
Blog Reflect.

Nowości w świecie znakowania odzieży.

Listopadowe nowości w Reflect!

23 listopada 2016

Wszyscy dookoła trąbią, że listopad jest bardzo złym, a przede wszystkim depresyjnym miesiącem. My całkowicie się z tym nie zgadzamy! Dlaczego? Dlatego, że w listopadzie udało nam się wprowadzić sporo fantastycznych nowości specjalnie dla naszych Klientów i sprawiło nam to dużo radości!

Co znajdziecie u nas nowego?

Przede wszystkim nowe rodzaje folii flex! Jesteśmy pewni, że jeśli zdecydujesz się na folie z naszego nowego asortymentu, Twoje pozytywne zaskoczenie efektem z pewnością długo nie przeminie. Dlaczego? Bo te folie są: po pierwsze bardzo efektowne, po drugie bardzo niestandardowe, a po trzecie niesamowicie stylowe. Nasze propozycje nadadzą, zamawianej odzieży zdecydowanie bardziej oryginalny wygląd, który na pewno będzie zwracał uwagę.

Jakie nowe folie flex pojawiły się w naszej ofercie?

  • Duoflex – jeśli dotkniesz naszej próbki, to będzie Ci się wydawać, ze dotykasz delikatnej, jednak sztywnej gąbki, która została położona na tkaninie. Jest to rodzaj folii bardzo przyjemny i delikatny w dotyku. Nadruk jest matowy, delikatnie odstaje od materiału, bardzo dobrze się prezentuje

Folia flex rodzaj - Duoflex

  • Flex Puchnący – jest to folia, która pod wpływem procesu znakowania dosłownie puchnie, stąd jej nazwa. Jest inna w dotyku niż standardowo, po spuchnięciu jej powierzchnia delikatnie się zmienia, jednak jest wciąż bardzo delikatna. Folia minimalnie odstaje od tkaniny.

Folia Flex puchnąca

  • Flex lakierowany – powłoka lakieru sprawia, że światło estetycznie odbija się od nadruku. Folia jest delikatna w dotyku, doskonale łączy się w materiałem. Jeśli wiesz, jaką teksturę ma standardowa folia flex, dotykając tej lakierowanej poczujesz delikatną różnice, grubość folii w dotyku jest ta sama.

Folia Flex lakierowana

  • Silicone 3D – chyba najbardziej niestandardowa propozycja. Folia jest silikonowa, delikatnie odstaje od tkaniny i jest matowa. Jeśli jesteś miłośnikiem dotykania i sprawdzania powierzchni różnych rzeczy, to zdecydowanie polecamy właśnie silicone 3D. Dlaczego? Bo jest bardzo przyjemna w dotyku.

Folia Flex - Silicone 3D

Nowości na sitodruku!

Przygotowaliśmy dla was nie tylko nowe folie. W naszej pracowni sitodrukarskiej zagościły również dwie nowe farby dające bardzo oryginalne efekty. Jakie dokładnie? Pierwszą nowością jest druk puchnący, czyli specjalna farba, która pod wpływem wykonywanego procesu nabiera objętości. Drugą z naszych proponowanych nowości jest efekt złoty, który bardzo dobrze się prezentuje. Obie propozycje są przyjemne w dotyku i bardzo efektowne.

oryginalne farby do sitidruku

Wróć do listy

Chcesz skorzystać z naszych usług?

Złóż zapytanie

Zaufali nam

68,728 Klientów
162,844 Zamówień
85 Pracowników
17 Lat na rynku