• polski
  • PLN
    • EUR
    • USD
Blog Reflect.

Nowości w świecie znakowania odzieży.

Czy koszulki na zamówienie są drogie? Przedstawiamy ofertę!

26 lutego 2020

Jesteśmy przekonani, że bardzo dużo pomysłów na własną odzież z nadrukiem upadło, ponieważ panuje mylne przeświadczenie, że odzież personalizowana musi być droga. Chcemy w dzisiejszym artykule pokazać, że wcale tak nie jest. Przedstawimy kilka propozycji zamówień na odzież firmową lub na produkty dla własnej marki odzieżowej i pokażemy, że nie trzeba wydać dużo pieniędzy, żeby zrealizować swój projekt.

Gdzie zamówić koszulki z własnym nadrukiem?

Nieskromnie odpowiemy, że u Nas! Jako jedna z nielicznych firm na rynku, oferujemy kompleksową obsługę zamówienia – od pierwszego zapytania, poprzez doradztwo, pomoc, sprawdzenie projektów, przygotowanie zlecenia, produkcję, konfekcję i wysyłkę. Możemy przygotować dla Twojego zamówienia chyba wszystko. Oferujemy aż 8 metod znakowania, możliwość naniesienia metek w różnych rodzajach, co pozwala na całkowitą personalizację marki, jednostkowe pakowanie, wysyłkę na terenie Polski i zagranicą.

Projektowanie koszulek nie musi być drogie. Oprócz powyższych oferujemy rabaty dla agencji reklamowych, a po konsultacji także dla stałych klientów. Jeżeli planujesz składanie zamówień w dużym nakładzie, możesz skorzystać także z naszej obsługi premium. Możesz wówczas liczyć na najszybsze odpowiedzi, dedykowanego konsultanta oraz bezpłatne wsparcie graficzne. Własne koszulki będziesz mógł zaprojektować szybciej niż mogłoby się to wydawać.

Ile kosztuje zamówienie koszulek?

To jaki będzie koszt zamówienia, zależy od wielu czynników. Nieraz wspominaliśmy, że cena zależna jest od nakładu, metody znakowania, rodzaju odzieży, przygotowanych projektów, sposobu pakowania oraz wysyłki. Jeżeli będziemy mieć już ustalone te kwestie, przygotowanie wyceny na nadruki na koszulki nie będzie problemem. Na początku ciężko podać jest „orientacyjną” kwotę, dlatego przygotowaliśmy dla Państwa kilka kalkulacji przykładowych zamówień, które mogą rzucić trochę światła na ten temat i pozwolą przygotować się do finalnego zlecenia.

1. Zamówienie koszulek białych z jednokolorowym nadrukiem do A4, metodą sitodruku w nakładzie 200 sztuk – 2,24 zł/netto sztuka*,

2. Zamówienie czarnych koszulek, full color do A4, metodą druku cyfrowego, w nakładzie 50 sztuk – 11,70 zł/netto sztuka*

3. Zamówienie czapek z haftem komputerowym do 50 cm2 w nakładzie 1000 sztuk – 2,39 zł/netto sztuka*,

4. Zamówienie białych bluz z full colorowym nadrukiem sublimacją do 200 cm2, nakład 500 sztuk – 3,85 zł/netto sztuka*,

5. Zamówienie koszul z folią flex, jeden kolor do 100 cm2, w nakładzie 150 sztuk – 10,43 zł/netto sztuka*,

6. Zamówienie polówek z jednokolorowym termotransferem do 50 cm2, w nakładzie 2000 sztuk – 3,30 zł/netto sztuka*,

* podane w artykule ceny na dzień 23.02.2020 – nie jest to wiążąca oferta.

Więcej kalkulacji cenowych, można wykonać w naszych kalkulatorach na stronie.

Wróć do listy

Chcesz skorzystać z naszych usług?

Złóż zapytanie

Zaufali nam

67,974 Klientów
161,452 Zamówień
85 Pracowników
17 Lat na rynku