• polski
  • PLN
    • EUR
    • USD
Blog Reflect.

Nowości w świecie znakowania odzieży.

Koszulki z nadrukiem – nasze propozycje

19 sierpnia 2019

Wykonanie oryginalnego znakowania na koszulkach, jak się okazuje może być dopiero początkiem przygody. Posiadamy w ofercie aż 12 metod znakowania z których można wybrać standardowe nadruki, ale także takie ze specjalnymi efektami. Chcemy dzisiaj przedstawić pomysły na koszulki stworzone w nietypowy sposób.

Ostatnim czasem nasza firma miała zaszczyt wykonać znakowanie na koszulkach dla organizatorów obozów WAKEADEMICS. Czym są takie obozy? WAKEADEMICS to jedyny wakeboardowy obóz w Polsce. Jest to przede wszystkim świetna zabawa. To każdy dzień pełen pasji, gdzie pod okiem wykwalifikowanych instruktorów wakeboardowych można rozwinąć swoje umiejętności w jeździe na wakeboardzie.

Otrzymaliśmy zamówienie na białe koszulki ze znakowaniem, metoda jaka została wykorzystana to sitodruk. Takie zlecenie brzmi bardzo standardowo – wykonywaliśmy białe nadruki farbami plastizolowymi na białych bawełnianych koszulkach. To w jaki sposób organizatorzy obozu wykorzystali nasze koszulki, przeszło nasze oczekiwania – jesteśmy pozytywnie zaskoczeni.

Barwienie koszulek TIE DYE

Koszulki po naszym znakowaniu były barwione przez uczestników różnokolorowymi farbkami do tkanin. Sposób takiego barwienia odzieży nazywamy metodą TIE DYE. Sprawdźcie efekty:

koszulki-z-nadrukiem-nasze-propozycje

koszulki-z-nadrukiem-nasze-propozycje-1

Jak widać na powyższych zdjęciach, nasz biały nadruk nie został zabarwiony i świetnie prezentuje się wśród nowych kolorów koszulki.

Na czym to polega? Tie-dye to nowoczesne hasło, które zostało wymyślone w 1960 roku w Stanach Zjednoczonych, określa ono zestaw starożytnych technik barwienia produktów. Oznacza to dosłownie „związany i farbowany”. Ten trend był najbardziej popularny w hipisowskich lat 70, a dziś ponownie wraca do łask. W przeciwieństwie do zwykłych rzeczy, produkty wykonane tą techniką charakteryzują się jasnymi, nasyconymi kolorami i śmiałymi wzorami.

Nietypowe pomysły

Dzięki powyższym możecie odmienić swoją odzież nawet w domowym zaciszu, natomiast według nas przedstawiony sposób barwienia to świetny pomysł na eventy czy obozy. Pozwala uczestnikom na wykonanie spersonalizowanych koszulek z wzorami jakie sobie wymarzą i z Twoim logo. Takie przygotowania do rozpoczęcia zabawy uczestnicy na pewno zapamiętają na długo, a koszulki pozostaną w ich szafie na lata.

Oprócz barwienia tkanin można wykonać również inne zabiegi. Koszulki można np. przycinać i zmieniać ich fason wedle upodobań. Warto przejrzeć Internet w poszukiwaniu inspiracji na oryginalne DIV. To naprawdę dobry pomysł na promowanie.

Tak jak już wiemy istnieje kilka sposobów na stworzenie oryginalnych koszulek eventowych, ale chcemy zauważyć że zamówienia firmowe również nie muszą być nudne i na koszulkach nie musi być tylko logo przedsiębiorstwa. Jedna z produkujących u nas firm wpadła na pomysł obdarowania swoich pracowników koszulkami z rokiem urodzenia oraz liczbą lat, jako docenienie ich wkładu w firmie. Do znakowania użyto folii flex metalizowanej, folia flex nadała niesamowity efekt na klasycznych czarnych koszulkach.

W Reflect znajdziesz tą i wiele innych metod znakowania, które w wyjątkowy sposób ozdobią odzież firmową i eventową, a do wykonania dodatkowych zdobień na odzieży, może ograniczyć Cię wyłącznie wyobraźnia.

Wróć do listy

Chcesz skorzystać z naszych usług?

Złóż zapytanie

Zaufali nam

68,728 Klientów
162,844 Zamówień
85 Pracowników
17 Lat na rynku