• polski
  • PLN
    • EUR
    • USD

Koszulka B&C #E190

Wysoka jakość za niską cenę.

Koszulka B&C #E190

Koszulka francuskiej marki Sols Imperial, 100% bawełna, 190g.

Cena: już od 8,24 zł netto/szt. (sprawdź cenę w katalogu)

Krój: męski, damski, dziecięcy

Kolorystyka: 40 najpopularniejszych kolorów (sprawdź)

Materiał: 100% bawełna, gramatura 190g

Krój: Modny, europejski krój

Rozmiary:

  • Męskie: XS, S, M, L, XL, XXL, 3XL, 4XL, 5XL
  • Damskie: S, M, L, XL, XXL
  • Dziecięce: 86/94, 96/104, 106/116, 118/128, 130/140, 142/152

Rekomendowany do znakowania: sitodruk, druk cyfrowy DTG, folia flex i flock, fleks lateksowy, haft komputerowy.

O marce B&C

Belgijska marka stworzona na początku lat 90. Obecnie B&C jest jednym z liderów na europejskim rynku produkcji odzieży reklamowej.

Przez ponad 25 lat swojej obecności na rynku marka ta zdobyła szerokie doświadczenie oraz stworzyła kolekcje ubrań w wielu krojach i wersjach kolorystycznych skierowanych do kobiet, mężczyzn, a także dzieci. Głównym założeniem marki B&C jest dystrybucja odzieży reklamowej i korporacyjnej, która będzie wygodna i komfortowa, a jednocześnie będzie wpisywała się w panujące trendy modowe. Każdego roku marka B&C sprzedaje ponad 50 milionów produktów odzieżowych, które dystrybuuje do 50 krajów na całym świecie.

B&C

Koszulki stworzone do znakowania

Druk cyfrowy DTG bezpośredni na koszulkach Sols Imperial.

Koszulki B&C #E190, dzięki swoim właściwościom, doskonale nadają się do znakowania niemalże każdą metodą dostępną na rynku: sitodruk, druk cyfrowy DTG, folia flex i flock, fleks lateksowy, haft komputerowy.

Wykonane są z wysokiej jakości bawełny półczesanej ring spun – klasycznego rodzaju przędzy – która podczas procesu czesania pozbawiana jest zanieczyszczeń i wystających włókien, dzięki czemu jest niezwykle delikatna i gładka, a co za tym idzie, idealnie nadaje się do znakowania. Nadruki wykonywane na koszulkach B&C #E190 są niezwykle efektowne, ponieważ doskonale pokrywają materiał koszulki.

Koszulki stworzone do noszenia

Koszulki B&C #E190 posiadają wysoką gramaturę (190g), która wpływa na komfort noszenia, a także występują aż w 40 różnych kolorach w krojach męskim, damskim i dziecięcym, dzięki czemu każdy klient ma możliwość dopasowania koloru koszulki do identyfikacji wizualnej firmy.

Posiadają wzmacniającą taśmę na karku oraz ściągacz przy szyi z dodatkiem elastanu, dzięki czemu dopasowuje się on do kształtu szyi, ale nie rozciąga nadmiernie, wpływając na estetyczny wygląd koszulki nawet po wielu praniach. Koszulki B&C #E190 pozbawione są szwów oraz metek bocznych, co wpływa na komfort ich noszenia. Satynowa metka na karku nie uwiera i nie drażni skóry, a dodatkowo jest łatwa do wyprucia – jest to szczególnie ważne dla osób, które planują założyć własną markę odzieżową.

Wszystkie koszulki B&C #E190 posiadają europejską rozmiarówkę oraz krój – nawet do rozmiaru 5 XL. Ich atrakcyjna cena w porównaniu z doskonałą jakością sprawiają, że są to kultowe produkty marki B&C sprzedawane w tysiącach sztuk każdego miesiąca.

Koszulka Sols Imperial męska, 100% bawełna, 190g.

Chcesz skorzystać z naszych usług?

Złóż zapytanie

Zaufali nam

68,286 Klientów
162,028 Zamówień
85 Pracowników
17 Lat na rynku