• polski
  • PLN
    • EUR
    • USD
Blog Reflect.

Nowości w świecie znakowania odzieży.

Koszule firmowe z logo – niezbędne tam gdzie liczy się styl

23 lutego 2021

Eleganckie koszule firmowe są identyfikacją wizerunku firmy i idealnie spełniają swoje zadanie reklamy kiedy są dobrze dobrane. Przyciągające wzrok markowe koszule z eleganckim haftem na pewno zapadną w pamięci Twojemu klientowi. Jak podjąć decyzję o obowiązującym dresscode w Twojej firmie?

Koszule firmowe dla pracowników

Podczas wybierania dla pracowników odzieży służbowej, czy reprezentacyjnej musisz mieć na uwadze specyfikę pracy. Zadaj sobie pytanie, czy odzież będzie wybierana dla pracowników biurowych, produkcyjnych czy dla sprzedawców i zabierz się za stworzenie wzorów.

Koszule firmowe z logo powinny się wyróżniać przez np. określoną kolorystykę czy krój, który spowoduje, że niemożliwe byłoby używanie go na potrzeby prywatne pracownika. Oczywiście musi również zawierać nadrukowane logo firmy. Jest to jednoznaczne z tym, że pracownik powinien wykorzystywać go jedynie do celów związanych z wykonywaniem obowiązków w pracy. Ważne, aby – ustalając wzory odzieży firmowej z logo – pracodawca dostosował je do rodzaju wykonywanej pracy, warunków panujących na stanowisku, a także aby odzież ta nie naruszała godności lub dóbr osobistych pracowników (np. obrażające lub ośmieszające napisy, zbyt krótkie spódnice itp.).

Jak wybrać odpowiedni model?

Znajdziecie u nas szeroką ofertę odzieży biznesowej. Stworzyliśmy ją z myślą o przedsiębiorcach, po to żeby wychodzić naprzeciw wszystkim wymogom stroju biznesowego. Odzież którą proponujemy została zaprojektowana z myślą o każdej branży.
Rodzaje ubrania firmowego z logo, mogą być różne. Niektórzy zdecydują się na koszulki firmowe, czy bluzy firmowe, a inni na koszule firmowe z logo. Mimo wszystko cały czas, jednak to koszule są najczęściej wybierane jako rodzaj odzieży dla pracowników. Możesz zdecydować czy mają być klasyczne eleganckie czy też oryginalne. Idealny krój klasyczny zaproponuje nam np. producent Sol’s swoim modelem Baxter, natomiast oryginalny – James&Nicholson, modelem Checked. Wszystkie znajdziecie w naszej hurtowni odzieży OpenWear.

Przy wybieraniu całego zestawu, warto się także zastanowić czy chcemy dobrać do koszuli marynarkę, spodnie czy spódnicę dla pracownic. Ciekawym dodatkiem byłby także krawat lub apaszka.

Znakowanie odzieży firmowej

Na Twojej odzieży musi znaleźć się personalizacja. Zależnie od Twojego logo oraz wybranej odzieży będziemy mogli dobrać odpowiednią metodę znakowania. Najczęściej wybierany jest haft komputerowy, który jest najtrwalszą i najbardziej elegancką metodą znakowania. Jeżeli natomiast uważasz, że haft nie będzie odpowiedni, równie dobrze będziesz mógł wybrać klasyczny nadruk taki jak np. termotransfer.

Najważniejsze przy wyborze zestawu dla Twoich pracowników jest pamiętać o profesjonalizmie, dobierając odpowiednie modele oraz rozmiary odzieży. Idealnie dobrane koszule firmowe z logo, będą wspaniałą wizytówką Twojej firmy.

Wróć do listy

Chcesz skorzystać z naszych usług?

Złóż zapytanie

Zaufali nam

68,728 Klientów
162,844 Zamówień
85 Pracowników
17 Lat na rynku