• polski
 • PLN
  • EUR
  • USD
Blog Reflect.

Nowości w świecie znakowania odzieży.

Ile kosztuje nadruk na koszulki firmowe? To zależy!

18 maja 2020

Pomysł na przygotowanie odzieży firmowej często uzależniony jest od pewnego budżetu. W ofercie posiadamy duży wybór produktów i metod znakowania więc może być ciężko wybrać ten najkorzystniejszy. Chcemy pomóc, dlatego zapraszamy do zapoznania się z artykułem.

Koszulki z logo wcale nie muszą być drogie. Oprócz niskich cen, oferujemy także rabaty dla agencji reklamowych, a po konsultacji również dla stałych klientów. Jeżeli planujesz składanie zamówień w dużym nakładzie, możesz skorzystać z naszej obsługi premium. Możesz wówczas liczyć na najszybsze odpowiedzi, dedykowanego konsultanta oraz bezpłatne wsparcie graficzne. Własne koszulki z logo firmy będziesz mógł zaprojektować szybciej niż mogłoby się to wydawać.

Ile kosztuje zamówienie koszulek?

To jaki będzie koszt zamówienia, zależy od wielu czynników. Nieraz wspominaliśmy, że cena zależna jest od nakładu, metody znakowania, rodzaju odzieży, przygotowanych projektów, sposobu pakowania oraz wysyłki. Jeżeli będziemy mieć już ustalone te kwestie, przygotowanie wyceny na nadruki na koszulki nie będzie problemem. Na początku ciężko podać jest „orientacyjną” kwotę, dlatego przygotowaliśmy dla Państwa kilka kalkulacji przykładowych zamówień, które mogą rzucić trochę światła na ten temat i pozwolą przygotować się do finalnego zlecenia.

 • Zamówienie koszulek białych z jednokolorowym nadrukiem do A4, metodą sitodruku w nakładzie 300 sztuk – 1,44 zł/netto sztuka*,

 • Zamówienie czarnych koszulek, full color do A4, metodą jaką jest druk cyfrowy DTG, w nakładzie 100 sztuk – 10,40 zł/netto sztuka*

 • Zamówienie polarów z haftem komputerowym do 50 cm2 w nakładzie 500 sztuk – 2,48 zł/netto sztuka*,

 • Zamówienie białych bluz z full colorowym nadrukiem sublimacją do 300 cm2, nakład 400 sztuk – 2,27 zł/netto sztuka*,

 • Zamówienie koszul z folią flex, jeden kolor do 200 cm2, w nakładzie 100 sztuk – 10,47 zł/netto sztuka*,

 • Zamówienie czapek z dwukolorowym termotransferem do 50 cm2, w nakładzie 1500 sztuk – 1,99 zł/netto sztuka*,

* podane w artykule ceny na dzień 4.05.2020 – nie jest to wiążąca oferta.

Więcej kalkulacji cenowych, można wykonać w naszych kalkulatorach na stronie.

Opłacalność a jakość

Wszystkie powyżej wymienione metody znakowania są wykonywane w najwyższej jakości. Każda z metod jest wytrzymała i dobrze odwzorowuje projekty. Koszulki firmowe z logo określonym w pełnych kolorach w kolorystyki PANTONE korzystniej będzie oznakować metodą sitodruku, czy termotransferu. Dla wzorów jednokolorowych dobry będzie flex lub flock. Dla full colorów DTG, sublimacja lub lateks. Wszystko zależy od Państwa projektu, w razie wątpliwości w doborze metody pomoże Biuro Obsługi Klienta.

Wróć do listy

Chcesz skorzystać z naszych usług?

Złóż zapytanie

Zaufali nam

68,286 Klientów
162,028 Zamówień
85 Pracowników
17 Lat na rynku