• polski
  • PLN
    • EUR
    • USD
Blog Reflect.

Nowości w świecie znakowania odzieży.

Kilka rzeczy, które koniecznie muszą znaleźć się w każdym biurze!

29 lutego 2016

Nie od dziś wiadomo, że wyposażenie biura jest bardzo ważne. To od niego zależy komfort Twój oraz Twoich pracowników. Oto 5 rzeczy, które koniecznie powinny znaleźć się w każdym biurze, choć oczywiście nie powinniśmy się do tych 5 rzeczy ograniczać.

Tradycja czy nowoczesność?

Eleganckie zestawy długopisów to podstawa w każdym biurze, przynajmniej do momentu, kiedy jeszcze od czasu do czasu musimy złożyć swój podpis na umowie czy dokumentach, a nie zostało to jeszcze poddane cyfryzacji. Możemy się spodziewać, że w przyszłości, zamiast ręcznych podpisów, będziemy składać odciski palców, dlatego tym bardziej powinniśmy docenić moc prawdziwego pisma.

Zestaw eleganckich długopisów   Długopis z gumową końcówką do ekranów dotykowych

Możemy również ułatwić sobie życie, także w biurze, łączyć tradycję z nowoczesnością. Długopis z gumową końcówką, za pomocą której możemy korzystać z urządzeń mobilnych, to idealny pomysł dla każdego właściciela małej firmy, managera czy biznesmana.

Koniec z pustymi ścianami!

„Gołe” ściany przygnębiają, sprawiają wrażenie pustki oraz braku czegoś. Czego? Idealne na dekoracje ścian jest płótno canvas, na którym możemy nadrukować dowolnie wybraną przez nas grafikę, pasującą do aranżacji wnętrza. Płótno canvas fantastycznie oddaje głębię kolorów i jest niezwykłym dodatkiem do wystroju wnętrza każdego biura.

Płótno canvas na ścianę

 

Ważnym elementem każdej ściany powinien być również zegar. Najlepiej żeby został powieszony w widocznym miejscu, aby można było na niego zerkać od czasu do czasu. Choć dla niektórych może to być prawdziwa udręka. My jednak zostajemy przy tym, że zegar na ścianie wskazuje nam z każdą minutą czas wyjcia z pracy do domu i to każdego powinno pozytywnie nastrajać.
Kupując zegary do biura warto zastanowić się nad takimi, na których można umieścić logotyp firmy. Będzie on wówczas nie tylko idealnie komponował się z biurem, ale również stanie się jego wizytówką.

Notesy

Wyrywane karteczki samoprzylepne oraz notesy są niezbędne w każdym biurze. Podobnie, jak w przypadku długopisów, tak również w przypadku notesów mamy oczywiście alternatywne rozwiązania w postaci komputerów, notatnika, baz, jednak… co na papierze, to na papierze.

Elegancki notes reklamowy

Elegnacki notes, w którym możemy zapisywać swoje uwagi, spotkania, pomysły, a także nosić go w teczce czy torebce, to naprawdę niezbędnik każdego pracownika.

Nie wszyscy są zwolennikami karteczek, ale niewątpliwie są one pomocne, kiedy w pośpiechu trzeba zapisać ważną myśl, numer telefonu, prośbę o kontakt czy informację, która w każdej chwili może wypaść z głowy. Samoprzylepne karteczki są również dobrym sposobem na reklamę firmy. Poprzez umieszczenie na nich logotypu oraz nazwy firmy możemy budować świadomość naszej marki wśród klientów.

Drodzy przedsiębiorcy! Przy urządzaniu biura koniecznie pamiętajcie o najważniejszych rzeczach, które muszą się w nim znaleźć!

Wróć do listy

Chcesz skorzystać z naszych usług?

Złóż zapytanie

Zaufali nam

67,974 Klientów
161,452 Zamówień
85 Pracowników
17 Lat na rynku