• polski
  • PLN
    • EUR
    • USD
Blog Reflect.

Nowości w świecie znakowania odzieży.

Jesienna odzież firmowa dla pracowników – co wybrać?

7 września 2016

Jeszcze chwila i lato pozostanie tylko i wyłącznie miłym i ciepłym wspomnieniem. Mamy już wrzesień, wieczory stają się coraz zimniejsze, a dzieci i młodzież z plecakami na plecach codziennie rano maszerują do szkoły. Wakacje się skończyły, a to oznacza, że lada moment zacznie się jesień. Póki jeszcze chłodne dni przed nami, warto pomyśleć o cieplejszej odzieży firmowej dla naszych pracowników.

Po co odzież reklamowa na chłodniejsze dni?

Twój personel część swoich obowiązków wykonuje poza ciepłymi i przytulnymi pomieszczeniami firmowymi? Zatrudniasz kierowców, magazynierów, ogrodników, konsultantów lub po prostu robotników, którzy swoje służbowe obowiązki wypełniają na zewnątrz? Początek wrześnie to doskonały czas, na poszukanie odpowiednich modeli ciepłej odzieży reklamowej dla każdego takiego pracownika. W ofercie naszej hurtowni internetowej OpenWear.pl znajduje się wysokiej jakości odzież, która ochroni przed zimnem w jesienne dni, doskonale zaprezentuje logo firmy oraz będzie

Postaw na polar z haftem!

Reklamowa bluza polarowa to doskonały pomysł na służbowy stój dla każdej osoby, spędzającej chociaż część swojego dnia pracy poza ciepłą firmową przestrzenią. Solidne polary zapinane na zamek lub zakładane przez głowę doskonale zaprezentują logo firmy, które może pojawić się na piersi lub na plecach. Najlepszą metodą znakowania dla tego typu tkanin jest haft komputerowy, który jest bardzo trwały i prezentuje się bardzo elegancko.

Czapka reklamowa z nadrukiem

Firmowa czapka z nadrukiem

W chłodne dni doskonale sprawdzi się również cieplejsza czapka z nadrukiem. Proponujemy klasyczne i ciepłe modele wykonane z polaru lub bawełny z domieszką akrylu. Na tych fasonach najlepiej będzie prezentowało się logo firmy naniesione za pomocą haftu komputerowego, jednak to nie jedyna metoda. W chłodne dni nikt nie będzie marudził, tylko od razu założy czapkę z logo na głowę.

Polar reklamowy z nadrukiem

Wróć do listy

Chcesz skorzystać z naszych usług?

Złóż zapytanie

Zaufali nam

67,987 Klientów
161,476 Zamówień
85 Pracowników
17 Lat na rynku