• polski
  • PLN
    • EUR
    • USD
Blog Reflect.

Nowości w świecie znakowania odzieży.

Indywidualny haft na ubraniu? Czemu nie!

26 lutego 2016

Zapewne każdy z nas przypomina sobie swoje babcie siedzące w bujanym fotelu haftujące serwetki, chusteczki czy piękne spódnice. Każdy haft charakteryzował się wówczas indywidualizmem i oryginalnością. Obecnie także istnieje taka możliwość.

Hafty są jedną z najpiękniejszych metod znakowania, która sprawia, że tkaniny i ubrania wyglądają niezwykle oryginalnie. Obecnie jednak nasze babcie mogą cieszyć się czasem spędzanym z wnukami czy prowadzeniem ogródka, ponieważ cały proces haftowania został zautomatyzowany i skomputeryzowany.

Haft indywidualny – co to takiego?

Nazwa „hafty indywidualne” brzmi dość enigmatycznie i może być mylnie kojarzona. W rzeczywistości odnosi się ona do personalizacji haftem, czyli nadawaniu ubraniom osobistego charakteru. Haft indywidualny to nic innego jak znakowanie wielu sztuk odzieży różnorodnymi wzorami. Mogą nimi być imiona pracowników, nazwy stanowisk w firmie, numery przypisane uczestnikom zawodów sportowych. Wszystko zależy od wyobraźni naszych klientów i, przede wszystkim, przeznaczenia odzieży.

Haftowanie imion  Haft - data

Jakie materiały można znakować za pomocą haftu?

Znakowanie personalizowane za pomocą haftu komputerowego może odbywać się tak naprawdę na wszelkiego rodzaju materiałach:
– T-shirtach
– bluzach polarowych
– eleganckich koszulach
– ręcznikach
– koszulkach poliestrowych
– kurtkach

Rodzaj materiału uzależniony jest od tego, do czego ma zostać wykorzystany. Jeśli chcesz spersonalizować za pomocą haftu indywidualnego koszulki dla pracowników – nic prostszego! Obecnie coraz bardziej popularne stają się ręczniki z haftem, które wyglądają bardzo elegancko i mogą być wspaniałym sposobem dekoracji hotelowych wnętrz.

Wróć do listy

Chcesz skorzystać z naszych usług?

Złóż zapytanie

Zaufali nam

68,728 Klientów
162,844 Zamówień
85 Pracowników
17 Lat na rynku