• polski
  • PLN
    • EUR
    • USD
Blog Reflect.

Nowości w świecie znakowania odzieży.

Haft w nowoczesnym wydaniu

26 lutego 2016

Od dłuższego czasu możemy zauważyć powracającą modę na motywy folklorystyczne, nie tylko w hafcie, ale także w modzie w ogóle. Chcemy przedstawić Wam kilka rozwiązań, które z pewnością zasługują na ujrzenie światła dziennego.

Pudełko z haftem

Haftowane wnętrze

Hafty są pięknym sposobem dekoracji oraz wykończenia wnętrza dla osób, które kochają styl, estetykę i grację. Nie ma nic bardziej subtelnego, a jednocześnie tak wyrazistego, jak haft.

Poduszki dekoracyjne z haftem

Powracająca tendencja na oldschool przypomniała nam o zdobieniach haftami, które wzbogacają nie tylko ubrania, ale także wnętrza o niezwykły wdzięk. Coraz częściej haftujemy obicia mebli czy poduszki, które stają się ozdobą pokoju lub jednym z elementów wystroju restauracji czy kawiarni.

Motywy folklorystyczne – kwiatowe, przyciągające uwagę żywymi kolorami, bardzo sensoryczne nadają wnętrzu nie tylko dozę klasyczności, ale także niezwykłą ekstrawagancję. Stały się również inspiracją dla wielu designerów projektujących niezwykłe meble i akcesoria do wyposażenia wnętrz.
Obecnie hafty znalazły swoje zastosowanie we wszystkim i wszędzie. Haftujemy meble, obrusy, a także pudełeczka, które dzięki temu wyglądają przepięknie i wyjątkowo. A Wy już teraz możecie zapoznać się z naszymi wizualizacjami haftów komputerowych.

Coś dla Pań

Niewątpliwym hitem, od jakiegoś czasu, stały się filcowe torby z motywem folklorystycznym, oczywiście haftowanym. Żywe barwy haftu na tle szarego filcu wyglądają znakomicie i świetnie prezentują się przy różnych okazjach, tym bardziej, że możemy nosić je w różnych wydaniach – małej torebki z długim paskiem na wyjście z przyjaciółmi, czy torby z drewnianą rączką, idealną na zakupy.

Torba filcowa z haftem

Haft na co dzień

Osoby, które kochają hafty, mogą nosić je na co dzień. Witryny sklepów coraz częściej przepełniane są rzeczami z motywami haftowanymi, które obecnie są bardzo popularne w modzie.

Haft na piersi czy ramionach nadają ubraniom nuty wyjątkowości i tworzą z nich oryginalne, piękne i niezwykłe rzeczy, które wnoszą do naszej codzienności troszkę modowej fantazji.

Wróć do listy

Chcesz skorzystać z naszych usług?

Złóż zapytanie

Zaufali nam

67,974 Klientów
161,452 Zamówień
85 Pracowników
17 Lat na rynku