• polski
 • PLN
  • EUR
  • USD

Generator koszulek

Zaprojektuj koszulkę

Kreator koszulek

Oddajemy do dyspozycji naszych klientów kreator koszulek – prosty w obsłudze system, pozwalający w szybki i łatwy sposób przełożyć swój pomysł na projekt. Polecamy nasz generator koszulek każdemu kto posiada indywidualną wizję na swoje ubrania. System służy nie tylko do samej wizualizacji, ale również do wyceny. Wykorzystaj nasz kreator koszulek, wybierz produkt, dobierz do niego parametry zgodnie z indywidualnym wyczuciem estetycznym i zrób własną koszulkę!

Generator koszulek

Folia Flex metalizowana na koszulkach dla kici-kici.com
Pakowanie koszulek

Zaprojektuj koszulkę

Masz pomysł na koszulkę, ale nie wiesz jak go zwizualizować? Zastanawiasz się ile może kosztować realizacja własnego nadruku?

Zaprojektuj swoją koszulkę wykorzystując stworzony przez nas generator koszulek, którego ideą jest ułatwienie do granic możliwości procesu kreowania własnej odzieży wraz z jej wyceną. Zaprojektowanie koszulki jeszcze nigdy nie było tak proste. Wystarczy wybrać produkt z naszej bazy, dobrać kolor i rozmiar oraz wstawić tekst, obrazek lub załadować samodzielnie stworzoną grafikę. Kreator koszulek ekspresowo wygeneruje projekt wraz z ceną. Zaprojektuj koszulke! Przenieś na nią scenę z kultowego filmu, wizerunek ulubionego artysty lub cytat, który jest ci szczególnie bliski. Dysponujemy nowoczesną technologią, która pozwala nam na realizację wszelkich pomysłów na nadruki przy jednoczesnym zachowaniu trwałości. Skorzystaj z generatora i samodzielnie stwórz prezent dla bliskiej osoby.  

 • Gwarantujemy wysoką jakość nadruku
 • Nowoczesne technologie nadruków
 • 100% dbałości o graficzne detale

Spersonalizuj nadruk

W naszej bazie udostępniamy tematycznie pogrupowane wzory, które pomogą Ci wybrać coś dla siebie. Przygotowaliśmy wzory między innymi dla fanów rocka, entuzjastów motoryzacji i aktywnego trybu życia.

Masz sporo dystansu do otaczającej cię rzeczywistości? – zaprojektuj swoją koszulkę wykorzystując wzory z działu “memy”, a może jesteś fanem superbohaterów? U nas znajdziesz także popkulturowe ikony – zrób własną koszulkę z logiem Batmana. Zachęcamy również do zapoznania się z działem – “Urodziny” oraz “Święta”, w którym znajdziecie wzory na specjalne okazje. Zaimponuj najbliższym i zaprojektuj koszulke na święta i urodziny. Posiadamy też szeroki wybór wzorów na takie okazje jak walentynki. Podaruj drugiej połówce coś wyjątkowego, zaprojektuj swoją koszulkę wybierając wzór z działu “Miłość”. Nasza selekcja wzorów dodatkowo usprawnia kreator koszulek. Dzięki pogrupowaniu można w bardzo szybki sposób stworzyć z gotowych elementów swoją własną koncepcję.

 • Łatwa obsługa
 • Szczegółowa selekcja wzorów
 • Błyskawiczna wycena

Zaufali nam

68,286 Klientów
162,028 Zamówień
85 Pracowników
17 Lat na rynku