• polski
  • PLN
    • EUR
    • USD
Blog Reflect.

Nowości w świecie znakowania odzieży.

Garść wiedzy na temat haftu komputerowego w Reflect

11 kwietnia 2018

Firma Reflect oferuje Państwu znakowanie odzieży m.in. haftem komputerowym. Jest to metoda znakowania odzieży reklamowej uznawana za metodę premium, ze względu na wysoki koszt. Tyle tytułem wstępu, przejdźmy do ciekawostek z zaplecza firmy Reflect.

Park maszynowy do haftu komputerowego

Na wyposażeniu firmy posiadamy maszyny Melco XTS, które należą do czołówki maszyn pożądanych w hafcie komputerowym. Maksymalna prędkość haftowania to 1500 uderzeń/min, a maksymalna ilość kolorów użytych do jednego haftu jednocześnie to 16.

maszyny do haftu komputerowego

Nici wykorzystywane w hafcie komputerowym

W naszej ofercie znajdą Państwo najpopularniejszą nić o grubości 40, która jest wielozadaniowa. Oprócz niej posiadamy najcieńsze nici na rynku o grubości 70 oraz nieco grubsze 60. Nici te odporne są na pranie nawet w temperaturze 95 stopni Celsjusza. Oprócz grubości nici do haftu komputerowego, mogą Państwo wybrać pomiędzy jej funkcjonalnościami. Oprócz nici standardowych, posiadamy nici fluorescencyjne, metalizowane, ognioodporne oraz matowe.

nici do haftu komputerowego

Igły stosowane do znakowania odzieży w Reflect

W ofercie posiadamy igły tytanowe o grubości od 65 do 9. Najcieńsze igły używane są do dokładnego haftowanie drobnych elementów. Natomiast igły kulkowe stosowane do dzianin oraz specjalne igły 75/11 SES używane do szycia nićmi metalizowanymi.

igły do haftu komputerowego

Rodzaje tamborków wykorzystywanych w hafcie

Obecnie używamy 11 rodzai tamborków, w tym najnowsze na rynku tamborki magnetyczne, które wyposażone są w silne magnesy neodymowe, które ułatwiają naprężanie materiału haftowanego. Taka ilość tamborków do haftu komputerowego zapewnia dokładniejszy haft na wielu rodzajach odzieży, w tym na czapkach, kurtkach skórzanych, puchowych, polarach czy standardowych koszulkach.

Haft na odzieży

 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą znakowania odzieży metodą haftu komputerowego. Więcej informacji znajdą Państwo pod adresem https://www.reflect.pl/haft_komputerowy.html

 

Wróć do listy

Chcesz skorzystać z naszych usług?

Złóż zapytanie

Zaufali nam

67,506 Klientów
160,588 Zamówień
85 Pracowników
17 Lat na rynku