• polski
  • PLN
    • EUR
    • USD
Blog Reflect.

Nowości w świecie znakowania odzieży.

Etykiety kartonowe do ubrań, czyli sposób, by wyróżnić swoją odzież.

15 grudnia 2016

Pewnie nie raz zastanawiałeś się, co zrobić, aby przyciągnąć do siebie klientów, którzy zostaną z Tobą na dłużej. Dwoiłeś się i troiłeś nad pomysłami na to, jak ulepszyć swoją markę. Bardzo dobrym, a za razem tanim sposobem jest stworzenie etykiet kartonowych do ubrań.

Wzoruj się na sieciowych gigantach

Wielkie koncerny odzieżowe takie jak cała grupa Inditex, do którego należy jedna z najbardziej znanych marek odzieżowych –Zara, używają takiego zabiegu, dzięki temu budują świadomość swojej marki. Zazwyczaj na ich etykietach znajduje się nazwa firmy oraz logotyp. Budowanie świadomości klientów na temat marki, jest bardzo ważne i taki zabieg pomoże podtrzymać tych stałych, ale sprawi, że nowi klienci zostaną z Twoją firmą na dłuższy okres czasu.

etykiety kartonowe

Jaką przywieszkę kartonową wybrać?

Tak, jak wspomnieliśmy wcześniej, jest wiele rodzajów etykiet, dzięki czemu, każdy może znaleźć taką, która będzie współgrała z filozofią i estetyką firmy. 

  • Etykieta kartonowa z logotypem – Warto zastanowić się nad umieszczeniem na etykiecie logo firmy, gdyż jest to doskonały zabieg, dzięki któremu wyróżnisz ubrania, które oferujesz. Doskonałym pomysłem jest umieszczenie adresu do strony internetowej swojej firmy na dole etykiety.
  • Etykieta kartonowa ze sloganem – Twoja firma posiada motto, którym się promuje? A może masz pomysł na świetny slogan reklamowy, który sprawdzi się na przywieszce? Taka etykieta, na pewno sprawi, że klient poczuje się związany z Twoją marką i urozmaici produkt, który oferujesz.
  • Etykieta kartonowa z nazwą firmy – Jeśli nie chcesz aby na przywieszce znajdowało się logo firmy, bądź nie przekonuje cię do końca umieszczę na niej sloganu, to równie dobrym rozwiązaniem jest naniesienie na nią nazwę firmy. Dzięki temu personalizujesz swoją odzież i budujesz świadomość klientów.

przywieszki kartonowe z logo

Każdą z wyżej wymienionych przywieszek możesz urozmaicić, dokładnie tak, jak chcesz. Sam decydujesz o tym jak będzie wykończona Twoja kartonowa etykieta. Możesz stworzyć ją w wersji „eko”, wybrać odpowiedni kształt i papier, na którym zostanie wykonana. Dzięki takiej przywieszce ze sznureczkiem znakomicie wpłyniesz na klienta i ulepszysz swoją markę. 

Wróć do listy

Chcesz skorzystać z naszych usług?

Złóż zapytanie

Zaufali nam

67,987 Klientów
161,476 Zamówień
85 Pracowników
17 Lat na rynku