• polski
  • PLN
    • EUR
    • USD
Blog Reflect.

Nowości w świecie znakowania odzieży.

Elegancka odzież pracownicza, czyli koszule firmowe z logo

12 listopada 2019

Elegancka odzież pracownicza jest identyfikacją wizerunku firmy i idealnie spełnia swoje zadanie reklamy kiedy jest dobrze dobrana. Przyciągające wzrok markowe koszule, czy marynarki z eleganckim haftem na pewno zapadną w pamięci Twojemu klientowi. Jak podjąć decyzję o obowiązującym dresscode w Twojej firmie?

Podczas wybierania dla pracowników odzieży służbowej, czy reprezentacyjnej musisz mieć na uwadze specyfikę pracy. Zadaj sobie pytanie, czy odzież będzie wybierana dla pracowników biurowych, produkcyjnych czy dla sprzedawców i zabierz się za stworzenie wzorów. W dalszej części postaramy się przedstawić kilka ważnych aspektów na które warto zwrócić uwagę podczas projektowania.

Odzież reklamowa dla firm

Koszule firmowe powinny się wyróżniać przez np. logo firmy, określoną kolorystykę czy krój, który spowoduje, że niemożliwe byłoby używanie go na potrzeby prywatne pracownika. Jest to jednoznaczne z tym, że pracownik powinien wykorzystywać go jedynie do celów związanych z wykonywaniem obowiązków w pracy. Ważne, aby – ustalając wzory odzieży firmowej z logo – pracodawca dostosował je do rodzaju wykonywanej pracy, warunków panujących na stanowisku, a także aby odzież ta nie naruszała godności lub dóbr osobistych pracowników (np. obrażające lub ośmieszające napisy, zbyt krótkie spódnice itp.).

Koszule firmowe z logo Twojej firmy

Znajdziecie u nas szeroką ofertę odzieży biznesowej. Stworzyliśmy ją z myślą o przedsiębiorcach, po to żeby wychodzić naprzeciw wszystkim wymogom stroju biznesowego. Odzież którą proponujemy została zaprojektowana z myślą o każdej branży.
Rodzaje ubrania firmowego z logo, mogą być różne. Niektórzy zdecydują się na koszulki firmowe, czy bluzy firmowe, a inni na koszule firmowe z logo. Mimo wszystko cały czas, jednak to koszule są najczęściej wybierane jako rodzaj odzieży dla pracowników. Możesz zdecydować czy mają być klasyczne eleganckie czy też oryginalne. Idealny krój klasyczny zaproponuje nam np. producent Sol’s swoim modelem Baxter, natomiast oryginalny – James&Nicholson, modelem Checked. Wszystkie znajdziecie w naszej hurtowni odzieży OpenWear.

Przy wybieraniu całego zestawu, warto się także zastanowić czy chcemy dobrać do koszuli marynarkę, spodnie czy spódnicę dla pracownic. Ciekawym dodatkiem byłby także krawat lub apaszka.

Znakowanie odzieży firmowej

Na Twojej odzieży musi znaleźć się personalizacja. Zależnie od Twojego logo oraz wybranej odzieży będziemy mogli dobrać odpowiednią metodę znakowania. Najczęściej wybierany jest haft komputerowy, który jest najtrwalszą i najbardziej elegancką metodą znakowania. Jeżeli natomiast uważasz, że haft nie będzie odpowiedni, równie dobrze będziesz mógł wybrać klasyczny nadruk taki jak np. termotransfer.

Najważniejsze przy wyborze zestawu dla Twoich pracowników jest pamiętać o profesjonalizmie, dobierając odpowiednie modele oraz rozmiary odzieży. Idealnie dobrane koszule firmowe z logo, będą wspaniałą wizytówką Twojej firmy.

Wróć do listy

Chcesz skorzystać z naszych usług?

Złóż zapytanie

Zaufali nam

67,974 Klientów
161,452 Zamówień
85 Pracowników
17 Lat na rynku