• polski
  • PLN
    • EUR
    • USD
Blog Reflect.

Nowości w świecie znakowania odzieży.

Dzień Drukarza

26 lutego 2016

Zawód drukarza pojawił się wraz z wynalezieniem druku na początku XV wieku. W okresie sześciuset lat jego oblicza zmieniały się na przestrzeni wieków diametralnie. Obecnie drukarz mógłby być częściowym „daltonistą”, gdyż w głowie mu jedynie cztery kolory: niebieski, różowy, żółty i czarny.

Mix kolorów, czyli osobowość drukarza

Poza znajomością czterech podstawowych kolorów CMYK, każdy drukarz powinien także posiadać określone cechy charakteru, które będą niezbędne mu w pracy.

Cechy drukarza

Odwaga

Każdy drukarz musi śmiało kroczyć przez życie i nie bać się wyzwań. Stawianie czoła trudnym projektom to dla drukarza codzienność. Nie jest to prosta praca, jak mogłoby się wydawać. Dlatego stanowczość jest drukarzowi niezbędna!

Poczucie estetyki

Estetyka przede wszystkim! Bez tego nie może istnieć drukarz. Poczucie estetyki i schludności projektu, czystości wydruku to jedna z najważniejsze rzeczy, jakimi powinien cechować się każdy drukarz.

Precyzja

Nic dziwnego, że drukarze są tacy skrupulatni. Mają nad głowami Klientów, którzy stawiają im wysokie poprzeczki. Dbałość o szczegóły i najdrobniejsze detale są wpisane w codzienność pracy drukarza.

Kreatywność

Po części cecha ta łączy się z odwagą, chodzi jednak o coś więcej… o przełamywanie schematów, pokonywanie granic wyobraźni i tworzenie czegoś z niczego. Dzięki drukarzom zwykła kartka papieru staje się czymś wyjątkowym.

 

Z okazji Dnia Drukarza nie może zabraknąć życzeń od nas dla wszystkich drukarzy oraz pracowników naszej drukarni internetowej OpenPrint.pl ! Życzymy Wam wielu sukcesów w pracy oraz satyskacji! A wszystkim pozostałym drukarzom pragniemy życzyć radosnych chwil w kolorach CMYK!

Wróć do listy

Chcesz skorzystać z naszych usług?

Złóż zapytanie

Zaufali nam

68,286 Klientów
162,028 Zamówień
85 Pracowników
17 Lat na rynku