• polski
  • PLN
    • EUR
    • USD
Blog Reflect.

Nowości w świecie znakowania odzieży.

Drukowanie koszulek idealnym sposobem na wzmocnienie wizerunku Twojej firmy? Sprawdzamy!

27 sierpnia 2020

To pytanie zadaje sobie bardzo dużo ludzi. Czy na pewno warto inwestować w koszulki? Drukowanie w koszulek reklamowych to często większy wydatek i nie chcemy, żeby nie spełnił swojej roli promowania. Zadamy sobie dzisiaj pytanie, czy zaprojektowanie koszulek będzie idealnym sposobem na wzmocnienie wizerunku firmy? Zapraszam do lektury!

Koszulki z nadrukami

Nawet jeżeli wydaje nam się to oklepany temat, to nadruki na koszulki wciąż są w modzie! I jak najbardziej spełniają swoją rolę i wzmacniają wizerunek firmy. Jednak, żeby tak było trzeba podejść do tego z głową. Wzory na koszulki muszą być dopasowane do brandu firmy, muszą być dobrze przemyślane i odpowiednie do okazji w której będą rozdawane.
Jeżeli planujesz przygotować je na event, musisz wybrać odpowiednią ilość, a także odpowiednie kroje i rozmiary. Powinieneś wybrać wzory, które będą odpowiednie zarówno dla kobiet jak i mężczyzn. Nadruk na koszulki powinien być estetyczny i oryginalny. Taki projekt skonsultuj ze swoim grafikiem, a także z naszym Biurem Obsługi Klienta.

Jak stworzyć dobre projekty?

Mocna firma to taka, która utrwaliła się wizualnie i słownie w zbiorowej pamięci. Jako przykład możemy podać firmę Apple, która zostanie bezbłędnie zidentyfikowana, bez chwili zawahania z nadgryzionym jabłuszkiem.

Nie jest prawdą, że płatna reklama to najlepszy sposób na umacnianie pozycji firmy. Konieczne są działania wielopoziomowe – od przemyślanych projektów graficznych, przez działania marketingu, ale także podczas eventów czy targów branżowych. Takie okazje są idealne do stworzenia projektów koszulek, które klient na pewno zapamięta po zakończonym wydarzeniu. Drukowanie koszulek może być proste, jeżeli od początku wybierzemy swój styl.

Wszystkie takie działania sprawiają, że firma zostanie zapamiętana przez szerokie grono konsumentów, którzy – o ile będą zadowoleni – pomnożą ten potencjał poprzez rekomendowanie jej innym. Budowanie świadomości marki, opiera się na komunikacji z odbiorcami. Aby stworzyć silną markę, trzeba działać na różnych poziomach i dać się polubić klientowi, dać znać o swojej jakości i profesjonalnej obsłudze. Wtedy nasza marka faktycznie zyska wartość, która zapewni lojalnych klientów oraz tych nowych, chcących ją poznać, którzy będą generować kolejne zyski.

Oferując klientowi estetyczne koszulki, wykonane w dobrej jakości – pokażemy, że nasza firma dba o najmniejsze szczegóły, jest godna zaufania i na pewno odpowiednio zajmie się zagadnieniem klienta na najwyższym poziomie. Oprócz samych koszulek, możesz zadbać również o odpowiednie opakowanie, które dodatkowo wzmocni dobrą opinię o podarunku.

Jeżeli potrzebujesz pomocy w złożeniu zamówienia, zachęcamy do konsultacji. Posiadamy specjalny dział obsługi premium, dedykowany dla zamówień powyżej 1000 sztuk, gdzie dedykowany konsultant pomoże krok po kroku w całej drodze do złożenia zamówienia.

Wróć do listy

Chcesz skorzystać z naszych usług?

Złóż zapytanie

Zaufali nam

67,974 Klientów
161,452 Zamówień
85 Pracowników
17 Lat na rynku