• polski
  • PLN
    • EUR
    • USD
Blog Reflect.

Nowości w świecie znakowania odzieży.

Drukarnia odzieży, jak wybrać tą najlepszą?

7 grudnia 2020

Dostępnych na rynku drukarni odzieży mamy naprawdę dużo. Dla osoby która zaczyna przygodę ze znakowaniem, ciężko będzie wybrać tą najlepszą. Chcemy pomóc Wam w tej decyzji i w dzisiejszym artykule podpowiemy, dlaczego właśnie naszą firmę najlepiej wybrać.

Gdzie wykonam nadruk na koszulce?

Biorąc pod uwagę dzisiejszy rynek, śmiało można by odpowiedzieć że prawie wszędzie. Mamy bardzo dużo małych sklepików, sklepów internetowych, sprzedawców na Allegro, którzy oferują nadruki na koszulki. Jednak oprócz tego mamy oczywiście także duże firmy znakujące odzież hurtowo. Dziś jednak pragniemy skupić się na naszej firmie i przedstawić Państwu odpowiedź na pytanie, dlaczego właśnie Reflect ?

Firma Reflect Group świadczy szeroki wachlarz usług z branży reklamowej, począwszy od produkcji i znakowania odzieży, poprzez poligrafię reklamową, skończywszy na produkcji i znakowaniu gadżetów reklamowych. Zajmujemy się kompleksową obsługą reklamy, oferujemy projektowanie koszulek oraz ich produkcję.

Swoją działalność zaczynaliśmy na poznańskim rynku na początku 2006 roku. W ciągu kilkunastu lat zdobyliśmy doświadczenie, które zaowocowało rozszerzeniem naszej działalności na obszar ogólnopolski oraz zagraniczny. W tym czasie oferta świadczonych przez nas usług nieustannie się poszerzała, dzięki czemu obecnie możemy zapewnić naszym Klientom pełną kompleksowość od wykonania projektów krojów oraz nadruków, poprzez ich realizację i na końcu finalizację.

Działalność firmy Reflect skupiona jest głównie wokół produkcji i znakowania ubrań. Posiadamy własną hurtownię odzieży reklamowej OpenWear, która umożliwia nam na szybką realizację zamówień. Twoje koszulki z logo mogą zostać wykonane nawet w 48h*!

Jakie są koszty zamówienia?

Ceny znakowania odzieży są bardzo różne. Koszty będą zmieniać się w zależności od rodzaju zamówienia, wielkości, znakowania, projektów i sposobu konfekcji. Jako jedna z nielicznych firm oferujemy możliwość samodzielnej kompleksowej wyceny za pomocą kalkulatora na stronie sitodruk. Kalkulator podzielony jest na 7 działów w których można wycenić każdą z dostępnych u nas metod.

Oczywiście oprócz tego oferujemy kompleksową obsługę konsultantów naszego Biura Obsługi Klienta. Pracownicy nie tylko przygotują dla Państwa wycenę, ale również doradzą oraz pomogą w razie wątpliwości.

Przykładowo chcielibyśmy przedstawić Państwu ceny koszulek dla produkcji większych nakładów:

Metoda: Sitodruk,

Nakład: 500 sztuk,

Wymiar projektu: A4,

Ilość kolorów nadruku: dwa,

Cena: 3,69 zł/netto sztuka,**

Metoda: Druk cyfrowy,

Nakład: 100 sztuk,

Wymiar projektu: A4,

Ilość kolorów nadruku: full color,

Cena: 8,00 zł/netto sztuka,**

Metoda: Sublimacja,

Nakład: 1000 sztuk,

Wymiar projektu: 50 cm2,

Ilość kolorów: jeden,

Cena: 1,24 zł/netto sztuka,**

** Podane ceny są orientacyjne na dzień 6.12.2020, nie jest to oferta wiążąca.

Wróć do listy

Chcesz skorzystać z naszych usług?

Złóż zapytanie

Zaufali nam

68,286 Klientów
162,028 Zamówień
85 Pracowników
17 Lat na rynku