• polski
  • PLN
    • EUR
    • USD
Blog Reflect.

Nowości w świecie znakowania odzieży.

Dlaczego klienci decydują się na haft na czapce?

17 lipca 2019

Czapki to wciąż popularna forma reklamy dla firm. Czapki z daszkiem można wykorzystywać przez większość roku, a pod koniec zastąpimy ją czapką zimową. Jednak żeby reklama była efektywna oczywiście taka czapka musi posiadać odpowiednie oznakowanie. Jakie najlepiej wybrać?

Nasi klienci lubią postawić na klasyczną elegancję. W tym wypadku metoda o którą chodzi to haft komputerowy. Należy jednak pamiętać, że tą metodą wykonamy proste wzory. Naszą galerię realizacji można sprawdzić pod adresem. Dla bardziej szczegółowych i drobnych grafik polecamy np. termotransfer.

Jaki model czapek?

W naszej ofercie hurtowni OpenWear posiadamy bardzo dużo modeli czapek z daszkiem oraz czapek zimowych. W wypadku haftów czapki z daszkiem na które polecamy się zdecydować to modele 5 panelowe. Przykładowo bardzo ciekawy model to czapka Ultimate Beechfield B15. Czapka jest wykonana ze 100% bawełny, z wygodnym zapięciem na rzep. Jest możliwa do zamówienia w 8 kolorach. Jeżeli chodzi o czapki zimowe, musimy się zdecydować na modele o drobnym splocie lub polarowe. Często wybieranym modelem jest czapka Knitted Beechfield B45. Bardzo miękka w 100% akrylowa, bardzo dobrze się nosi. Jest dostępna w aż modnych 60 kolorach! Zdecydowanie jest w czym wybierać.

Dlaczego właśnie haft komputerowy?

Przybliżymy sobie tą metodę. Haft komputerowy jest najbardziej ekskluzywną i trwałą metodą znakowania. Metoda znana i lubiana od stuleci. W naszej firmie znakujemy haftem na różnego rodzaju odzieży i gadżetach wykonujemy m.in. właśnie czapki. Przy wyborze kolorów projektu nie trzeba się ograniczać – w naszej hafciarni posiadamy duży wybór nici przez standardowe gładkie, ale także nici metalizowane, wypukły haft 3D, nici neonowe oraz bardzo trwałe nici ognioodporne.

Do znakowania haftem komputerowym konieczne jest podesłanie plików w wektorach. Nie przyjmujemy plików otwartych typu .cdr, czy .ai, więc plik musi zostać wyeksportowany do formatu pdf. Przy tworzeniu grafiki pamiętaj, że wszystkie czcionki, obrysy i obiekty muszą być zamienione na krzywe.

Haft posiada pewne ograniczenia, ponownie przedstawiamy i przypominamy parametry:

  1. Jaka może być najcieńsza grubość linii? 1,0 mm,
  2. Jaka może być najmniejsza wysokość litery standardowej (np. Arial)? 6,0 mm,
  3. Jaka może być najmniejsza kropka lub dziura w nadruku w formie koła (średnica)? 2,0 mm
  4. Znakowanie możliwe tylko w pełnych kolorach – nie wykonamy przejść tonalnych.

Jak pielęgnować haft?

Haft to najtrwalsza metoda znakowania – jest praktycznie niezniszczalna. Hafty nie tracą koloru ani formy podczas prania, można też swobodnie prasować je żelazkiem, choć sama powierzchnia czapek docelowo nie wymaga prasowania.

Wróć do listy

Chcesz skorzystać z naszych usług?

Złóż zapytanie

Zaufali nam

67,506 Klientów
160,588 Zamówień
85 Pracowników
17 Lat na rynku