• polski
 • PLN
  • EUR
  • USD
Blog Reflect.

Nowości w świecie znakowania odzieży.

Czy szwalnia może świadczyć usługę magazynu dla sklepów internetowych?

20 grudnia 2022

Czasem może się wydawać, że do stworzenia sklepu internetowego potrzeba wyłącznie komputera i umiejętności. Niestety jest to nieprawdziwe przekonanie. Produkty, które oferujesz w sklepie, musisz oczywiście magazynować. Co w wypadku produkcji dużej ilości odzieży? Czy szwalnia może stworzyć magazyn dla sklepów internetowych?

Profesjonalna drukarnia tkanin

Co charakteryzuje profesjonalną drukarnię tkanin? Przede wszystkim, oczywiście wysoka jakość obsługi, szczegółowa produkcja, odpowiednie maszyny, duży wybór tkanin, możliwość znakowania odzieży itp. Można by długo wymieniać, ale czy w skład tej listy znajdzie się magazyn dla sklepów internetowych?

Drukarnia tkanin Reflect oferuje kompleksową usługę produkcji odzieży. Oprócz znakowania gotowych ubrań z hurtowni, posiadamy także szwalnie odzieży. Zajmujemy się szyciem ubrań na zamówienie od podstaw – projektujemy, szyjemy, wykańczamy.

Konstruujemy szablony oraz przygotowujemy układy krojów, a także sublimujemy dzianiny pod zdefiniowany kolor z Pantone. W naszej wzorcowni posiadamy również szereg materiałów, których kolor można wybrać z gotowej już palety.

Produkcja ubrań to doskonała okazja na stworzenie czegoś oryginalnego, czego nie można dostać w stałej ofercie sklepów. Dzięki takiemu projektowi możesz zapewnić sobie klientów, którzy z chęcią inwestują w innowacyjne pomysły. Twoje ubrania mogą być gładkie w jednym kolorze, albo w całości zadrukowane. Wybór należy do Ciebie.

Nasza drukarnia tkanin i dzianin pozwala na szycie u nas ubrań na zamówienie, oznakowania ich wybraną metodą znakowania, ometkowania swoim logo, a także pozwala zlecić jednostkowe pakowanie. Jeżeli nie posiadasz własnego magazynu, na pewno najbardziej interesuje Cię, czy drukarnia tkanin Reflect ma możliwość magazynowania Twojego zamówienia? Jest to kwestia bardzo indywidualna. Wszystko zależy od rodzaju zamówienia, wielkości itp. Dlatego każdą taką kwestię należy omówić z opiekunem zamówienia, który postara się pomóc. Najlepiej zrobić to przed złożeniem zamówienia, żeby wszystkie szczegóły zostały dopracowane już na samym początku.

Czy warto szyć odzież do sklepu internetowego?

Szycie odzieży

Produkcja odzieży od podstaw ma wiele zalet i nie jest powiedziane, że szyć odzież powinno się tylko do butików. Ważne jest to, aby znaleźć nietypowy pomysł na siebie i zadbać o to, aby klienci stali się lojalni wobec marki. Co zrobić żeby tak się stało? Przede wszystkim zadbaj o podstawę, czyli unikalny charakter ubrań. To właśnie szycie odzieży na zamówienie, pozwoli odróżnić Twój sklep internetowy od konkurencji. Zastanów się chwilę. Krój, którego nie ma nikt inny. Produkt made in Poland, nie made in China. A przede wszystkim fakt, że stworzysz odzież jedyną w swoim rodzaju.

Profesjonalna drukarnia tkanin, pomoże Ci w stworzeniu idealnej kolekcji, dopasowanej do Twoich potrzeb w każdym szczególe.

Kolejną zaletą szycia odzieży jest możliwość stworzenia indywidualnej rozmiarówki. Czasami producenci proponują nam ciekawe fasony ubrań, ale ograniczone rozmiary, a wtedy często pojawia się problem. Zaczyna się robić pod górkę, a Ty mimowolnie ograniczasz swój asortyment i ofertę. Jeśli zamawiasz indywidualne produkty w szwalni odzieży, to Ty i tylko Ty decydujesz o tym, jakie ma mieć wymiary wzdłuż i wszerz.

Jakość definiuje odzież uszytą na zamówienie. To Ty przy produkcji masz wpływ na jakość materiałów z których wykonasz swoje produkty. Nie musisz martwić się, że zapłaciłeś dużo za gotową odzież, a jej jakość nie spełnia Twoich oczekiwań. Zostań kowalem losu swojej marki i stwórz coś wartego uwagi od A do Z. Szycie ubrań na zamówienie nie musi być trudne i kosztowne. Jeżeli potrzebujesz magazyn dla sklepów internetowych które prowadzisz lub będziesz prowadził, skonsultuj się z nami i sprawdź nas, zobaczymy co można będzie zrobić!

Magazyn dla sklepów internetowych – czy warto robić odzież na zapas?

Jeżeli jeszcze nie jesteś zdecydowany czy warto produkować odzież, mamy dla Ciebie wyjątkową listę zalet, szycia odzieży, sprawdź i sam podejmij decyzję:

 • Unikatowy charakter ubrań – każdy element garderoby będzie jedyny w swoim rodzaju oraz dostosowany do indywidualnych wymagań klienta

 • Indywidualne rozmiary – odzież szyta na miarę. Projektujemy i szyjemy ubrania pod indywidualne wymiary klienta.

 • Oszczędność – produkujemy i szyjemy odzież nawet od 1 sztuki, a koszt własnych ubrań jest niewiele wyższy od gotowych produktów.

 • Jakość na najwyższym poziomie – wykorzystujemy wyłącznie wysokogatunkowe materiały, które klient dowolnie wybiera z dostępnej oferty.

 • Satysfakcja – tworzysz coś całkowicie swojego, od podstaw na własnych zasadach.

 • Trwałość – odzież szyta jest zazwyczaj o wiele trwalsza od koszulek z sieciówek. Twoja odzież może posłużyć klientom na lata.

 • Małe nakłady – w firmie Reflect wykonasz nie tylko produkcję o dużym nakładzie, ale także małe ilości, ponieważ produkujemy już od jednej sztuki. Jeżeli myślałeś, że pojedynczych sztuk nie można uszyć w dobrej cenie to chcemy wyprowadzić Cię z błędu. Napisz do nas ze swoim pomysłem, a my przygotujemy wycenę.

Sklep internetowy bez magazynu?

Tak jest to możliwe! Jeżeli jeszcze nie jesteś pewien, nie jesteś odpowiednio przygotowany lub chcesz sprawdzić rynek, wystarczy, że odwiedzisz naszą specjalną platformę Selino.pl, która pozwala na założenie własnego sklepu z odzieżą i gadżetami bez wkładu własnego! Co więcej, nie musisz mieć magazynu – ponieważ zamówienia realizowane są na bieżąco. Do stworzenia takiego sklepu, potrzebujesz tylko pomysłu i projektów które opublikujesz w swoim sklepie. W ofercie Selino dostępnych jest masa produktów, na których będziesz mógł nanieść swoje projekty – od koszulek, bluz, czapek po torby bawełniane, kubki, podkładki pod myszkę czy szklanki! Twoja oferta w tym sklepie może być naprawdę bogata. Platforma jest tak przygotowana, by wyglądała jak całkowicie Twój sklep – możesz ustawić kolorystykę, banery, wybrać nazwę, mieć swój indywidualny adres. Ty zajmij się szatą graficzną, publikowaniem produktów w sklepie, marketingiem, a my zajmiemy się produkcją i wysyłką. Jeżeli będziesz miał więcej pytań – skonsultuj się z Biurem Obsługi Klienta Selino.

Wróć do listy

Chcesz skorzystać z naszych usług?

Złóż zapytanie

Zaufali nam

67,506 Klientów
160,588 Zamówień
85 Pracowników
17 Lat na rynku