• polski
  • PLN
    • EUR
    • USD
Blog Reflect.

Nowości w świecie znakowania odzieży.

Czapki z haftem

29 lutego 2016

Lato zagościło u nas na dobre, rozpoczął się sezon biegowy. Warto rozejrzeć się za modnymi nakryciami głowy, które z pewnością okażą się idealne na eventy i dla pracowników. Przygotowaliśmy dla Was kilka propozycji, które, mamy nadzieję, przypadną Wam do gustu, a przede wszystkim, Waszym klientom czy pracownikom.

Full cap

Młodzieżowa czapka z prostym daszkiem, zabudowana z tyłu nie tylko idealnie nadaje się do znakowania za pomocą haftu, ale dzięki niemu robi piorunujące wrażenie.

Oczywiście na takim full capie można wyhaftować napis, logotyp firmy czy imiona pracowników. Tym bardziej świetnie nadają się na letnie, upalne dni. Jeżeli nie macie pomysłu, w jaki sposób wyróżnić swoich pracowników, jakie upominki podarować w zamian za udział w evencie, czy jakie ustalić nagrody w konkursie – takie czapki świetnie się do tego nadają.

Full cap z okrągłym daszkiem

Snapback

Nie tylko Full capy – w Reflect znajdziecie także inne rodzaje czapek, które również można poddać znakowaniu za pomocą haftu, i które dodatkowo będą modne.

Snapback z okrągłym daszkiem

Nie tylko czapki z prostym daszkiem rewelacyjnie się prezentują, okrągłe daszki są równie modne.

Snapback z okrągłym daszkiem

Takie capy mają szerokie zastosowanie, gdyż chronią przed słońcem, a dzięki dodatkowej siateczce sprawiają, że nosi się je niezwykle komfortowo, również latem! Oferta czapek, jakie oferujemy, jest oczywiście bardzo szeroka. Sprawdź w katalogu!

Wróć do listy

Chcesz skorzystać z naszych usług?

Złóż zapytanie

Zaufali nam

67,974 Klientów
161,452 Zamówień
85 Pracowników
17 Lat na rynku