• polski
  • PLN
    • EUR
    • USD
Blog Reflect.

Nowości w świecie znakowania odzieży.

Chcesz stworzyć własny sklep z koszulkami? Przekonaj się jakie to proste!

15 września 2020

Sklep z koszulkami to bardzo popularny pomysł. Nie jest to tak proste jak się wydaje, ponieważ na rynku znajduje się bardzo dużo firm oferujących koszulki. Żeby taki pomysł osiągnął oczekiwany sukces należy podejść do tego z rozwagą. W dzisiejszym artykule, chcemy przedstawić kilka porad dla osób chcących rozpocząć swoją przygodę z koszulkami.

Jak stworzyć własny sklep?

Przede wszystkim musisz mieć pomysł. Musisz mieć pomysł na to jak mają wyglądać Twoje koszulki. Będziesz musiał określić swoją grupę docelową do której trafią koszulki na zamówienie, wybrać odpowiednie kroje, wzory i przede wszystkim zadbać o odpowiedni marketing.

Stworzenie sklepu gdzie będziesz sprzedawać koszulki z nadrukiem własnym to pewien proces, który każdy musi przejść. Będziesz decydować czy chcesz od razu tworzyć całą kolekcję, czy na przykład skorzystać z naszej platformy sprzedażowej Selino, która nie wymaga wkładu finansowego.
Po podjęciu decyzji konieczne jest określenie grupy docelowej. Czy będzie to odzież patriotyczna, czy koszulki rockowe to zależy do Ciebie. Jednak musisz sprawdzić jakie rodzaje opanowały rynek i musisz postawić na coś kreatywnego. Lepiej wybrać konkretną grupę, niż stworzyć swojego rodzaju miks wzorów dla różnych osób. Projektowanie koszulek nie jest prostą sprawą, jednak kiedy już będziesz wiedział do kogo chcesz dotrzeć, na pewno będzie prościej. Przykładowo bluzki z anime, czy koszulki dla graczy – zdecydowanie mniej spotykane w takich sklepach, mogą być planem na sukces.

Jak już wspomnieliśmy, musisz się wyróżnić na tle innych. Stworzenie marki odzieżowej składającej się głównie z prostych koszulek z jednokolorowym napisem i nieciekawą czcionką może być trudne do wypromowania. Bez pomysłowych haseł, czy rysunków ciężko będzie przebić się w tłumie podobnie wyglądającej odzieży innych sklepów. Postaw na pomysłowe wzory i zadbaj o odpowiednią reklamę. Facebook i Instagram to obecnie potęga, która pozwoli na dotarcie do dużej ilości odbiorców.

Czy sprzedawać tylko koszulki?

Po wykonaniu wstępnego zarysu swojego sklepu, powinieneś zdecydować się czy chcesz sprzedawać tylko koszulki, czy także inne produkty z nadrukami. Polecamy w tym celu skorzystanie z naszej hurtowni odzieży OpenWear. W zależności od grupy docelowej, ocenisz czy potrzeba koszulek sportowych, bawełnianych czy może bluz i czapek. W ofercie posiadamy masę produktów w różnych przedziałach cenowych oraz o różnej jakości. Jeżeli nie znasz się na materiałach lub potrzebujesz pomocy w dobrze odpowiedniego kroju – skorzystaj z pomocy naszych konsultantów Biura Obsługi Klienta.

Oprócz samej odzieży możesz zdecydować się także na całkowitą personalizację swojej marki. Takie dodatki tworzą niesamowity efekt i świadczą o profesjonalizmie kolekcji. Niezbędne będą własne metki odzieżowe i etykiety kartonowe. Dodatkowo możesz zdecydować się także na konfekcję i pakowanie.

Mamy nadzieję, że te kilka porad pomoże Ci rozpocząć planowanie stworzenia sklepu odzieżowego. W razie potrzeby nasi konsultanci służą pomocą.

Wróć do listy

Chcesz skorzystać z naszych usług?

Złóż zapytanie

Zaufali nam

68,286 Klientów
162,028 Zamówień
85 Pracowników
17 Lat na rynku