• polski
  • PLN
    • EUR
    • USD
Blog Reflect.

Nowości w świecie znakowania odzieży.

Bluzy z haftem na zamówienie

2 kwietnia 2021

Obserwując rynek i analizując zmiany na nim zachodzące, można śmiało stwierdzić, że obecnie, co raz częściej zarówno przedsiębiorstwa jak i klienci indywidualni, poszukują niestandardowych i oryginalnych rozwiązań, które z jednej strony będą gwarantowały wysoką jakość realizowanego projektu, ale także zapewnią im pewną przewagę konkurencyjną jaką w tym przypadku jest unikalność. Nietypowe zapytania dotyczą tak samo odzieży jak i metod i możliwości jej znakowania. Produkty i usługi o podwyższonym standardzie, które można określane popularnie „premium” , to co raz częstszy obszar poszukiwań. Jak możemy obserwować, wynika to ze stale rosnących oczekiwań zarówno ze strony nabywcy, ale także, a może przede wszystkim klienta docelowego. Nie jest istotnym, czy tym klientem będzie finalnie pracownik, który otrzyma odzież służbową, czy klient dokonujący zakupu w sklepie internetowym. Wobec tych zmian na rynku nie sposób przejść obojętnie, dlatego dziś podpowiadamy co zrobić, aby je spełnić.

Haft na bluzie

Haft komputerowy, to absolutnie jedna z najbardziej prestiżowych i eleganckich metoda znakowania odzieży, która świetnie sprawdza się przy zdobieniu wielu typów materiałów. Haft to nie tylko jedna z najbardziej szlachetnych technik zdobienia, ale także jedną z najbardziej trwałych. Historia opisywanej metody znakowania sięga zamierzchłej przeszłości, lecz jest niezwykle ciekawa. Hafty tworzyli już pradawni Chińczycy i Indianie, który zamieszkują dzisiejsze terytoria Peru. Wzmianki o tej technice można znaleźć między innymi w Starym Testamencie. Wyryte zostały także na ścianach egipskich grobowców. Haft trafił do Europy Jedwabnym Szlakiem, dzięki wymianie handlowej z krajami Bliskiego Wschodu oraz Chinami, a transportowane były nim wszelakiego rodzaju tkaniny, a także co na tamte czasy stanowiło nową technologię, techniki hafciarskie.

Dla firm – haftowane logo

Jeśli planujesz wykorzystać tą niesamowicie ciekawą oraz efektowną metodę znakowania i finalnie stworzyć produkt taki jak na przykład bluzy z haftem, to kluczowe jest, aby nie wybierać półśrodków. Warto pamiętać o tym, że do techniki premium należy dobrać także produkt, który posiada określoną jakość. Zlecając wykonanie haftu na bluzach, Klient każdorazowy proszony jest o określenie parametrów takich jak: nakład, wielkość znakowania, ilość miejsc wykonania znakowania oraz jego powierzchnia i wypełnienie. Takie podstawowe informacją są wystarczające, aby można przygotować wycenę najtrwalszego i najbardziej ekskluzywnego znakowania w historii metod zdobienia odzieży. W ramach realizowanych usług, oferujemy wykonanie efektownych haftów wypukłych – z efektem 3D, naszywek, czy naprasowanek. Fundamentem naszego parku maszynowego są maszyny takie jak Tajima, która jest Rolls-Roycem wśród maszyn hafciarskich. Ponadto używamy nici, które nie tracą barwy oraz swoich właściwości nawet po wielu praniach

Bluzy z własnym haftem

Aby w pełni oddać wyjątkowość metody znakowania jaką jest haft komputerowy i stworzyć niepowtarzalne bluzy z logo, należy wybrać właściwy produkt. Wszystkie produkty z tej kategorii można znaleźć w dedykowanej im zakładce Bluzy. Jednym z absolutnych bestsellerów jest model Russell Authentic Z265. Produkt doskonale sprawdzi się jako baza pod stworzenie wyjątkowej realizacji. Bluza wykonana została z wysokiej jakości materiałów – 80% bawełny oraz 20% poliestru. Użyta bawełna, to trójwarstwowa tkanina czesana ring-spun. Ponadto, na karku wszyta jest taśma wzmacniająca. Cechami charakterystycznymi tego modelu są: wąskie rękawy, ściągacze u dołu bluzy i przy rękawach, kieszeń kangurkowa z otworem na słuchawki oraz kryte szwy przy wycięciach pach oraz ściągaczach rękawów oraz u dołu bluzy. Russel Z265 sprawdzi się zarówno jako towar handlowy, ale także jako wysokiej klasy odzież promocyjna.

Wróć do listy

Chcesz skorzystać z naszych usług?

Złóż zapytanie

Zaufali nam

67,506 Klientów
160,588 Zamówień
85 Pracowników
17 Lat na rynku