• polski
  • PLN
    • EUR
    • USD
Blog Reflect.

Nowości w świecie znakowania odzieży.

Bluza z nadrukiem, czy Twoja firma jej potrzebuje?

26 listopada 2020

Odzież firmowa to ważny element każdej marki. Pomaga budować świadomość oraz pozwala na wyróżnienie się z tłumu. Najczęściej wybieramy koszulki lub koszule, ale dzisiaj zastanowimy się czy warto zainwestować w bluzy. Zima już tuż tuż, więc na dworze coraz chłodniej. Koszulki z Twoim logo zostaną przykryte odzieżą wierzchnią. Jednak nie stanie się tak, jeżeli zdecydujesz się na bluzy z nadrukiem.

Bluzy z nadrukiem

Przed podjęciem wyzwania przede wszystkim musimy znać przeznaczenie odzieży, nakład, miejsce znakowania, grafikę oraz podjąć decyzję czy chcemy wykonać dodatkowe usługi takie jak przemetkowanie czy pakowanie w woreczki. Znając odpowiedzi na powyżej wspomniane zagadnienia, czas na dobranie odpowiedniej do potrzeb odzieży. Bluza z własnym nadrukiem to ważne przedsięwzięcie, dlatego musimy dobrać odpowiedni, wygodny model. W naszej hurtowni odzieży OpenWear posiadamy wiele rodzajów bluz:

– bluzy rozpinane z kapturem,

– bluzy typu kangurek z kapturem,

– bluzy rozpinane bez kaptura,

– bluzy wciągane przez głowę bez kaptura.

Podczas wyboru warto zwróć uwagę na kolory, gramaturę oraz materiał bluz. Przygotowaliśmy dla Was propozycję najczęściej wybieranych modeli z wymienionych kategorii:

  • Just Hoods JH030 to bluza wciągana przez głowę bez kaptura, dostępna w 38 kolorach wykonana z 80% bawełny i 20% poliestru. Bluza ma 280 g/m2.

  • Sweat ID.003 B&C WUI21 to bluza kangurek z kapturem, dostępna w 18 kolorach wykonana z 80% bawełny i 20% poliestru. Bluza ma 280 g/m2.

  • Zoodie Just Hoods JH050 to bluza rozpinana z kapturem, dostępna w 22 kolorach wykonana z 80% bawełny i 20% poliestru. Bluza ma 280 g/m2.

Wybrane? Brawo! Po wybraniu modelu, własne bluzy będą już o krok od złożenia zamówienia.

Znakowanie bluz

Na tym etapie musimy dobrać odpowiednią dla odzieży i grafiki metodę. Zaprojektuj swoją bluzę samodzielnie lub skonsultuj się z naszym Biurem Obsługi Klienta. W Reflect do wyboru masz aż 8 metod znakowania. Niektóre opłacalne są od jednej sztuki, a niektóre od nakładu np. 30 sztuk. Przedstawimy 3 najczęściej wybierane i najlepsze dla tego typu odzieży metody:

1. Sitodruk – metoda najlepsza dla większych nakładów. Jego cena uzależniona jest od nakładu oraz ilości kolorów użytych w projekcie, dlatego doskonale sprawdzi się w przypadku umieszczenia na bluzie logotypu firmy, czy logo eventu. Bluzy z nadrukiem własnym wykonanym tą metodą, posłużą na wiele lat.

2. Druk cyfrowy DTG – metoda opłacalna praktycznie od jednej sztuki. Aktualnie jedna z najczęściej wybieranych – posiada możliwość wykonania personalizacji wzorów, ponieważ metoda ta nie wymaga żadnej przygotowalni. Ta metoda idealnie sprawdzi się przy wzorach full color, dlatego można bez obaw wykonać także znakowania bluzy ze zdjęciem.

3. Haft komputerowy – metoda korzystniejsza dla większych nakładów jednego wzoru. Jest to bardzo elegancka metoda znakowania i dobrze sprawdzi się na grubszych materiałach jakim są bluzy. Przy wyborze projektu nie trzeba się ograniczać – w naszej hafciarni posiadamy duży wybór nici przez standardowe gładkie, ale także nici metalizowane, wypukły haft 3D, czy nici neonowe. Metoda ta jest praktycznie niezniszczalna. Jedynym ograniczeniem pozostają minimalne wymiary projektu, które są bardziej restrykcyjne niż w przypadku pozostałych technik.

Po wybraniu metody znakowania przygotuj dla nas zlecenie i zrób własną bluzę! W razie wątpliwości, zapraszamy do kontaktu.

Wróć do listy

Chcesz skorzystać z naszych usług?

Złóż zapytanie

Zaufali nam

68,728 Klientów
162,844 Zamówień
85 Pracowników
17 Lat na rynku