• polski
  • PLN
    • EUR
    • USD
Blog Reflect.

Nowości w świecie znakowania odzieży.

Bluza z nadrukiem – pomysł na promocję firmy

11 stycznia 2021

Naszym celem jest jak najlepiej wypromować swoją firmę. Trzeba podążać za trendami i szukać oryginalnych form reklamy. Koszulki z nadrukami są dość popularną formą promocji, ale jeżeli mamy wybierać produkty odzieżowe to warto pomyśleć o bluzach. Jest to ciekawa forma prezentacji firmy, takie produkty możesz ofiarować nie tylko swoim pracownikom, ale także stałym klientom. Jak znakować bluzy?

Znakowanie bluz

Bluzy z nadrukiem można oznakować w różny sposób. Przede wszystkim konieczne jest wybranie odpowiednich modeli bluz do odpowiedniego znakowania. Mamy w hurtowni dużo rodzajów o różnym kroju. Metod znakowania do wyboru mamy, aż 8 – jakie będą najlepsze?

Druk cyfrowy DTG – metoda opłacalna praktycznie od jednej sztuki. Aktualnie jedna z najczęściej wybieranych – posiada możliwość wykonania personalizacji wzorów, ponieważ metoda ta nie wymaga żadnej przygotowalni. Ta metoda idealnie sprawdzi się przy wzorach full color.

Haft komputerowy – metoda korzystniejsza dla większych nakładów jednego wzoru. Jest to bardzo elegancka metoda znakowania i dobrze sprawdzi się na grubszych materiałach jakim są bluzy. Przy wyborze projektu nie trzeba się ograniczać – w naszej hafciarni posiadamy duży wybór nici przez standardowe gładkie, ale także nici metalizowane, wypukły haft 3D, nici neonowe oraz bardzo trwałe nici ognioodporne. Metoda ta jest praktycznie niezniszczalna. Jedynym ograniczeniem pozostają minimalne wymiary projektu, które są bardziej restrykcyjne niż w przypadku pozostałych technik.

Sitodruk – metoda najlepsza dla większych nakładów. Jego cena uzależniona jest od nakładu oraz ilości kolorów użytych w projekcie, dlatego doskonale sprawdzi się w przypadku umieszczenia na bluzie logotypu firmy, czy logo eventu jednak nie nadaje się do odwzorowywania pełnokolorowych grafik.

Model bluzy – jak dobrać?

Przed rozpoczęciem zamówienia na bluzy z własnym nadrukiem, trzeba zadać sobie kilka pytań. Jakie jest przeznaczenie odzieży, jaki potrzebuje nakład, gdzie będzie miejsce znakowania, jak wygląda grafika oraz podjąć decyzję czy chcemy wykonać dodatkowe usługi takie jak metki odzieżowe czy pakowanie w woreczki.

Znając odpowiedzi na te pytania czas na dobranie odpowiedniej do potrzeb odzieży. W naszej hurtowni odzieży OpenWear posiadamy wiele modeli bluz. Mamy bluzy rozpinane z kapturem, bluzy typu kangurek z kapturem, bluzy rozpinane bez kaptura oraz bluzy wciągane przez głowę bez kaptura.

Przed wyborem zwróć uwagę na kolory, gramaturę oraz materiał bluz. Przygotowaliśmy dla Was propozycję najczęściej wybieranych modeli z wymienionych kategorii:

  1. Męskie bluzy Bluza Sweat ID.002 B&C WUI20, nr art: BCWUI20– Materiał: 80% bawełna / 20% poliester, Gramatura: 280 g/m², dostępna w 6 kolorach.
  2. Bluzy z kapturem Hooded-Sweater Slam SOL´S 13251, nr art: L420 – Materiał: 50% bawełna / 50% poliester, Gramatura: 320 g/m², dostępna w 16 kolorach,
  3. Męskie bluzy Bluza z kapturem na zamek Heavy Build Your Brand BY012 –Materiał: 70% bawełna / 30% poliester, Gramatura: 320 g/m², dostępna w 4 kolorach.
Wróć do listy

Chcesz skorzystać z naszych usług?

Złóż zapytanie

Zaufali nam

67,506 Klientów
160,588 Zamówień
85 Pracowników
17 Lat na rynku