• polski
  • PLN
    • EUR
    • USD
Blog Reflect.

Nowości w świecie znakowania odzieży.

Biegamy z Reflect

26 lutego 2016

Większości osób odzież reklamowa kojarzy się z prostymi koszulkami, gładkimi, ewentualnie z logo firmy lub imionami pracowników. Ale kto powiedział, że właśnie tak musi być? W naszej ofercie znajdziecie oczywiście proste T-shirty, które doskonale nadają się jako koszulki pracownicze, jednak posiadamy również szereg modnych ubrań, eleganckich czy sportowych. Dziś tym drugim chcielibyśmy poświęcić nieco więcej uwagi.

Koszulki sportowe

Koszulki sportowe poliestrowe firmy PROACT. doskonale nadają się do biegania, jazdy na rowerze, czy uprawiania innych sportów.

Koszulki sportowe poliestrowe damskie i męskie

Wykonane z lekkiego, szybkoschnącego materiału odprowadzającego pot są doskonale przystosowane do niwelowania oznak wysiłku, dzięki czemu zapewniają pełen komfort noszenia podczas zawodów sportowych czy codziennego treningu. Szeroka gama kolorów pozwala na wybór wyróżniających się i oryginalnych koszulek sportowych, które świetnie będą prezentowały się na turniejach i maratonach. Co najważniejsze, ubrania te są nie tylko wysokiej jakości, ale również w przystępnych cenach, dlatego jeżeli potrzebujecie większej ilości koszulek na sportowe wydarzenie, zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Sportowe getry

W niczym nie biega się tak wygodnie, jak w getrach. Zwłaszcza w takich, które wykonane są z oddychającego materiału. Dzięki temu, że sportowe spodnie są elastyczne i nie krępują ruchów, sprawiają, że uprawianie jakiegokolwiek sportu staje się w pełni komfortowe.

Getry sportowe damskie

Dodatkowe elementy w postaci kolorowych ściegów czy siatki zapewniającej jeszcze wyższą wygodę noszenia sprawiają również, że proste getry wyglądają nietuzinkowo, przez co fantastycznie się prezentują, zarówno w wersji damskiej, jak i męskiej.

Znakowanie odzieży sportowej

Odzież sportowa nadaje się oczywiście pod znakowanie. Do nanoszenia nadruków na materiały poliestrowe doskonałe będą metody sublimacji oraz folii flex. Należy jednak pamiętać, że pełnokolorowy nadruk przy pomocy sublimacji można nanosić jedynie na białe lub bardzo jasne materiały poliestrowe. Metody te pozwalają jednak na umieszczeniu na koszulce numeru zawodnika, imienia, logotypu firmy lub dowolnego napisu.

Wróć do listy

Chcesz skorzystać z naszych usług?

Złóż zapytanie

Zaufali nam

67,974 Klientów
161,452 Zamówień
85 Pracowników
17 Lat na rynku