• polski
  • PLN
    • EUR
    • USD
Blog Reflect.

Nowości w świecie znakowania odzieży.

Uczcij święto niepodległości biegnąc w naszych koszulkach

30 października 2018

11 listopada 2018 roku to dzień szczególny – cała Polska będzie świętować obchody 100 lat odzyskania niepodległości. Wiele osób planuje spędzić ten dzień uczestnicząc w marszach lub innych oficjalnych uroczystościach organizowanych w całej Polsce. Jeżeli jednak jesteś aktywnym Polakiem i chcesz uczcić 100 lat niepodległości naszego kraju biorąc udział w największym biegu z okazji 11 listopada w Polsce – zapraszamy na Bieg Niepodległości 2018 Poznań.

Utworzymy flagę na starcie biegu!

Biegi Niepodległości z okazji 11 listopada organizowane są w stolicy Wielkopolski od wielu lat. W tym roku jednak będzie to szczególny bieg. Organizatorzy zadbali, aby uczestnicy, ich rodziny a także kibice i przybyli na wydarzenie goście mogli poczuć atmosferę narodowego święta, oferując uczestnikom i biegaczom możliwość pobiegnięcia w specjalnie przygotowanych z tej okazji koszulkach. Na starcie 25 tysięcy uczestników biegu utworzy biało-czerwoną flagę. Narodowych akcentów nie zabraknie także na całej trasie (która mierzy łącznie 10 kilometrów, trasa posiada atest PZLA, organizatorzy zadbali, aby cała impreza stała na najwyższym poziomie).

Koszulki dla biegaczy – współpracujemy z organizatorami największego Biegu Niepodległości 2018 w Polsce

Jak już wyżej wspomnieliśmy, osoby biorące udział w największym Biegu Niepodległości 2018 mają możliwość zamówienia specjalnie przygotowanych na tą okazję koszulek (biała wersja kolorystyczna dla kobiet i czerwona dla mężczyzn, koszulki będą posiadały specjalny, okolicznościowy nadruk Run Poland Team i logo ze skrzydłami orła). Tym bardziej miło nam poinformować, że Reflect Group ma przyjemność i zaszczyt współpracować z organizatorami biegu – odpowiadamy za przygotowanie oficjalnych koszulek na to wydarzenie.
Zapraszamy serdecznie do Poznania na aktywne obchody Święta Niepodległości zarówno biegaczy, jak i kibiców. Bieg Niepodległości 2018 rozpocznie się o 11:11 na ulicy Solnej w Poznaniu – wtedy 7 grup (upamiętniających 7 historycznych Powstań) wyruszy na trasę, tworząc z naszych koszulek flagę Polski.

Więcej informacji o biegu i trasie znajdziecie na oficjalnej stronie organizatora

 

Wróć do listy

Chcesz skorzystać z naszych usług?

Złóż zapytanie

Zaufali nam

67,987 Klientów
161,476 Zamówień
85 Pracowników
17 Lat na rynku