• polski
  • PLN
    • EUR
    • USD
Blog Reflect.

Nowości w świecie znakowania odzieży.

Bajkowa kraina rzeźb lodowych!

9 grudnia 2016

Wszyscy doskonale wiecie o tym, że nasza firma realizuje zamówienia na terenie całego kraju, a także za granicą. Jednak nie da się ukryć, że nasza główna siedziba mieści się w stolicy Wielkopolski, czyli w Poznaniu. To właśnie tutaj stawialiśmy swoje pierwsze kroki w świecie biznesu, od tego czasu minęło już ponad dziesięć lat. Za każdym razem ogromną radość sprawia nam realizacja zamówień na imprezy i eventy miejskie, o których potem echo niesie się po całym kraju, a nawet za granicą. Właśnie taką realizacją chcemy się dzisiaj z Wami podzielić!

Impreza międzynarodowa!

Co roku w Poznaniu odbywa się największy w Europie Festiwal Rzeźby Lodowej, czyli STIHL POZnan Ice Festival!  Ta impreza odbywa się w Poznaniu już od jedenastu lat i przyciąga na Stary Rynek całe rzesze mieszkańców i turystów. Poznański rynek w ten weekend już po raz kolejny zamieni się w krainę rzeźb lodowych. O zwycięstwo walczyć będą między sobą artyści z całego świata. W tym roku pojawią się reprezentacje nawet z takich krajów jak Kanada, Szwecja czy Malezja.

Nasz skromny wkład

W tym roku będziemy mieli swój mały wkład w organizację tego magicznego eventu. Mieliśmy okazje znakować kurtki, które będą miały na sobie reprezentacje podczas tworzenia dzieł sztuki. Bardzo cieszymy się z tego, że to nasza firma miała okazję zrealizować to wyjątkowe zamówienie. Zapewniamy Was, że włożyliśmy w nie całe nasze serca! Kurtki były znakowane folią flex. Moi drodzy zapraszamy Was w ten weekend 9-10.12.16 na poznański rynek, by wziąć udział w tym wyjątkowym wydarzeniu. My na pewno tam się pojawimy! Autorem zdjęcia rzeźby lodowej jest Paweł Rychter, zdjęcie pochodzi z portalu www.lepszypoznan.pl, znajdziecie tam artykuł o zeszłorocznym evencie oraz więcej bajkowych zdjęć. Więcej informacji o tym, co wydarzy się na Starym Rynku w Poznaniu w ten weekend znajdziecie tutaj.

Poniżej zdjęcia kurtek, reprezentacji Polski oraz Kanady. 

Znakowanie kurtek - folia flex

Znakowanie kurtek - folia flex

Wróć do listy

Chcesz skorzystać z naszych usług?

Złóż zapytanie

Zaufali nam

68,728 Klientów
162,844 Zamówień
85 Pracowników
17 Lat na rynku