• polski
  • PLN
    • EUR
    • USD
Blog Reflect.

Nowości w świecie znakowania odzieży.

Aktywnie i bezpiecznie

29 lutego 2016

Coraz więcej Polaków uprawia różnego rodzaju sporty. Nie tylko ze względu na kondycję fizyczną czy zdrowy styl życia, ale również dla własnej przyjemności. Trzeba jednak pamiętać o bezpieczeństwie swoim oraz osób, które biorą udział w sportowych akcjach charytatywnych, maratonach, wyścigach kolarskich oraz innego rodzaju imprezach sportowych.

Infografika - Polacy a sport

Organizując imprezę sportową czy event przede wszystkim trzeba wziąć pod uwagę bezpieczeństwo uczestników. Oczywiście, zawsze w takiej sytuacji w danej imprezie biorą udział specjalne służby, które dbają o to, aby nikomu nic się nie stało. Warto jednak podarować uczestnikom bezpieczny upominek, który będzie jednocześnie funkcjonalną pamiątką.

Bezpieczne opaski na rękę

Opaski odblaskowe LED na rękę

Idealne w tym przypadku będą opaski na rękę z taśmą odblaskową lub żarówkami LED, które nie będą krępowały ruchów podczas biegania, a jednocześnie wzmocnią widoczność danej osoby. Opaska pulsacyjna z diodami czy opaska odblaskowa na rękę posiadają wygodne zapięcia na rzep, dzięki czemu można je regulować oraz nie uciskają ręki czy ramienia.

Coś dla rowerzystów

Propozycją doskonałą dla osób, które uwielbiają jazdę na rowerze, będą LEDowe opaski na buty czy świecąca przypinka, którą można umieścić na torbie, plecaku, czy siedzonku roweru. Opaski LED bardzo łatwo przyczepiają się do obuwia i posiadają dwa tryby świecenia: ciągły i błysk. Są łatwe w użyciu, ponieważ działają na baterie i zapewniają aż do 100 godzin dobrej widoczności. Dodatkowo, są one odporne na działanie czynników atmosferycznych, dlatego sprawdzą się również w deszczu.

Opaski LED na buty

Dla wszystkich fanów rowerowego szaleństwa, którzy chcą czuć się bezpieczniej, idealna będzie świecąca przypinka, którą można umieścić w dowolnym miejscu: na torbie, plecaku, kasku.

Odblaskowa przypinka

Podobnie, jak opaska LED na buty, świecący element jest odporny na deszcz i inne działania atmosferyczne, a także zapewnia widoczność do 100 godzin.

Dla każdego

Bez względu na to czy biegasz, jeździsz na rowerze, chodzisz na siłownię, fitness czy aerobik, pewnie wszędzie zabierasz ze sobą smartfona. Dlatego opaska na telefon z elastycznym zapięciem na rzep doskonale sprawdzi się podczas każdego wysiłku fizycznego.

Opaska na ramię na smartfon

Dodatkowo, dzięki wgranym aplikacjom będziesz mógł w łatwy sposób zmierzyć ilość przebiegniętych kilometrów, wyznaczyć trasę rowerowej przejażdżki czy sprrawdzić ilość spalonych kalorii.

Dlaczego warto zdecydować się na akcesoria sportowe?

1. Zapewniają bezpieczeństwo. Odblaskowe lub świecące elementy ułatwiają dobrą widoczność, wydłużają czas reakcji w przypadku niebezpieczeństwa.

2. Są doskonałą formą funkcjonalnego upominku dla osób biorących udział w eventach sportowych.

3. Mogą okazać się przydatne w celu identyfikacji grupy uczestników poprzez zastosowanie opasek diodowych świecących w tym samym kolorze.

4. Akcesoria sportowe poprawiają komfort, wpływają na wygodę w czasie treningu i wysiłku.

Wróć do listy

Chcesz skorzystać z naszych usług?

Złóż zapytanie

Zaufali nam

67,974 Klientów
161,452 Zamówień
85 Pracowników
17 Lat na rynku