• polski
  • PLN
    • EUR
    • USD
Blog Reflect.

Nowości w świecie znakowania odzieży.

5 korzyści z zamawiania odzieży w polskiej szwalni

3 sierpnia 2023

Szycie odzieży to idealne rozwiązanie dla marek odzieżowych, ale także dla firm. Najważniejsze jest, żeby wybrać odpowiednią szwalnie do swoich potrzeb, dzięki temu unikniemy rozczarowań. Warto pomyśleć o wyborze szwalni z polskiego rynku. Zobacz dlaczego polska szwalnia jest najlepszym wyborem dla Twojej marki i jakie są z tego korzyści.

Dlaczego polska szwalnia?

Dlaczego polska szwalnia?

Szukając najlepszej szwalni na rynku, najlepiej wybrać polskiego producenta. Wykonywanie produktów na rodzimym rynku, cieszy się wyjątkowym zainteresowaniem i jest dobrze postrzegane przez odbiorców. Korzystając ze szwalni w Polsce masz możliwość łatwego kontaktu z dostawcą, możliwość sprawdzenia materiałów na żywo i szybszej komunikacji. Oczywiście przed wyborem szwalni, należy zrobić odpowiedni research. W firmie Reflect oferujemy kompleksową usługę produkcji odzieży. Oprócz znakowania gotowych ubrań mamy także szwalnie odzieży. Zajmujemy się szyciem ubrań na zamówienie od podstaw – projektujemy, szyjemy, wykańczamy. Konstruujemy szablony oraz przygotowujemy układy krojów, a także sublimujemy dzianiny pod zdefiniowany kolor z Pantone. W naszej wzorcowni posiadamy również szereg materiałów, których kolor można wybrać z gotowej już palety. W firmie Reflect oznakujesz uszyte ubrania wszystkimi dostępnymi na rynku metodami znakowania. Wybranie szwalni, która oferuje kompleksowe rozwiązania to najwygodniejsza opcja dla każdej firmy. 

5 zalet wyboru polskiej szwalni

Polska szwalnia ma wiele zalet. Jeżeli tworzysz własną markę odzieżową, podstawą jest to, aby znaleźć nietypowy pomysł i zadbać o to, aby klienci stali się lojalni wobec marki. Co zrobić żeby tak się stało? Przede wszystkim zadbaj o podstawę, czyli unikalny charakter ubrań. To właśnie szyta odzież od podstaw, pozwoli odróżnić Twoją firmę od konkurencji. Zastanów się chwilę. Krój, którego nie ma nikt inny. Produkt tworzony w Polsce, nie w Chinach. Zostań kowalem losu swojej marki i stwórz coś wartego uwagi od A do Z. Produkcja odzieży nie musi być trudna i kosztowna. W dobraniu najlepszej oferty pomoże Ci nasza szwalnia Reflect, która zatrudnia najlepszych specjalistów w branży – doradzimy jak odpowiednio przygotować się do zamówienia oraz jak zaprojektować produkty które maksymalnie spełnią Twoje wymagania.

W ofercie znajdziecie m.in. koszulki fullprint (180g), rewelacyjne bluzy fullprint (240g) oraz torby bawełniane (200g). Z Twojego wykroju uszyjemy każdy produkt – według preferowanej rozmiarówki. Czas produkcji takiego zamówienia, zależny jest od produktu oraz nakładu. Nakłady ustalane są indywidualnie. 

Jakie zalety ma polska szwalnia

  • Rodzimy rynek

Wybierając szwalnie w Polsce wspierasz polski rynek. Dzięki temu korzystnie wpływasz na gospodarkę, środowisko oraz kulturę. Przyczyniasz się do wzrostu popytu na usługi krajowe co przekłada się na większe zatrudnienia specjalistów w sektorze krawieckim.

  • Unikatowy charakter ubrań i trwałość

Ubrania z polskich szwalni są zazwyczaj o wiele trwalsze od koszulek z sieciówek. Twoja odzież może posłużyć klientom na lata. Zlecając zamówienia w firmie z wieloletnim doświadczeniem, możesz być pewien dobrej i szybkiej realizacji.

Dodatkowo możesz stworzyć unikatowe ubrania, które nie znajdują się w standardowej ofercie dostępnych sklepów w Polsce.

  • Indywidualne rozmiary

Odzież szyjemy na miarę. Projektujemy i szyjemy ubrania pod indywidualne wymiary klienta. 

  • Oszczędność

Produkujemy i szyjemy odzież nawet od 1 sztuki, a koszt własnych ubrań jest niewiele wyższy od gotowych produktów. Łatwy odbiór i szybka dostawa pozwala na oszczędność czasu i pieniędzy.

  • Satysfakcja i jakość na najwyższym poziomie

Tworzysz coś całkowicie swojego, od podstaw na własnych zasadach. Możesz być pewien, że wykorzystujemy wyłącznie wysokogatunkowe materiały, które klient dowolnie wybiera z dostępnej oferty. Możesz sprawdzić próbniki lub samodzielnie ocenić je na miejscu.

Jak zacząć współpracę ze szwalnią?

Jak zacząć współpracę ze szwalnią?

Wszystko musi mieć swój początek. Tak samo współpraca, jak i produkcja ubrań. Pomysł zaczyna się w Twojej głowie, a później przekładasz na rzeczywistość. Od czego zaczynamy? Rozeznaj się w rynku. Wybierz szwalnię, która sprosta Twoim wymaganiom. Zobacz jakie mają realizacje oraz co oferują. Polska firma Reflect, posiada własną drukarnię oraz szwalnie, co zapewnia kompleksową usługę własnej produkcji ubrań. Możesz razem ze swoim klientem stworzyć ubrania, oznakować je wybraną grafiką, dodać metki zarówno wszyte lub nadrukowane, jak i takie kartonowe. Pomożemy Ci zaprojektować Twoją kolekcję od podstaw.

Kiedy zdecydujesz się na wybór drukarni, odpowiedz sobie na pytania co dokładnie chcesz wykonać. Koszulki, sukienki, bluzy? Z jakich materiałów? Bawełna, poliester, czy może mieszane np. bawełna z domieszką elastanu? Wszystko to będzie zależeć od tego co chcesz uszyć. Później gdy zaprojektujesz wzory, możesz zacząć myśleć o nadrukach. Należy dobrać odpowiednią metodę znakowania, a pod nią zaprojektować grafikę wg. wymagań. Czas zdecydować o szczegółach – warto pomyśleć o produkcji koszulek z własną metką – zastanów się, czy chcesz mieć wszywane metki, czy może nadrukowane? A metki kartonowe? Kiedy masz już zarys swojej produkcji, będziesz wszystko konsultował z drukarnią. My doradzimy Ci w kwestiach, w których będziesz miał wątpliwości. 

Wróć do listy

Chcesz skorzystać z naszych usług?

Złóż zapytanie

Zaufali nam

68,728 Klientów
162,844 Zamówień
85 Pracowników
17 Lat na rynku