• polski
  • PLN
    • EUR
    • USD
Blog Reflect.

Nowości w świecie znakowania odzieży.

4 metody znakowania odzieży, które dają niesamowite efekty!

24 kwietnia 2017

Zastanawiasz się nad zainwestowaniem w odzież reklamową dla swojej firmy, ale chciałbyś, żeby była nietuzinkowa i oryginalna? Masz wrażenie, że wszystkie koszulki firmowe wielu firm wyglądają podobnie i nic ich nie wyróżnia? Poznaj niezwykłe metody znakowania odzieży, dzięki którym klienci zapamiętają Twoje przedsiębiorstwo na długo!

Folia flex lakierowana

Metoda znakowania jaką jest folia flex lakierowana daje niesamowite efekty, a nadruk prezentuje się doskonale n odzieży. Powłoka lakieru sprawia, że światło odbija się do nadruku, dzięki czemu ta technika znakowania charakteryzuje się intensywnym połyskiem i tak naprawdę dzięki temu prezentuje się tak dobrze na odzieży reklamowej. Ponadto folia flex lateksowa jest delikatna w dotyku i świetnie łączy się z materiałem. Grubość flexu lakierowanego, jest taka sama jak grubość zwykłej folii flex.

folia flex lakierowana   

Folia flex pulchnąca

Drugą metodą znakowania, która daje niesamowite efekty i wyróżnia odzież jest flex pulchnący. Jest to rodzaj folii, która w procesie znakowania (tak jak sama nazwa mówi) pulchnie. Po procesie spulchniania jej struktura się zmienia, a forma odstaje delikatnie od tkaniny. Nadaje się ona idealnie dl znakowania bluz, koszulek oraz czapek z daszkiem. Jeśli chcesz wyróżnić swoją odzież reklamową, to ta metoda Ci w tym pomoże!

folia flex pulchnąca

Silicone 3D

Szukasz niestandardowych rozwiązań, jeśli chodzi o znakowanie odzieży firmowej? Doskonale się składa, ponieważ w naszej drukarni tekstylnej znajdziesz wiele niezwykłych metod, które sprawią, że odzież będzie oryginalna! Jedną z tych metod jest właśnie silikonowa folia, która charakteryzuje się tym, ze delikatnie odstaje od tkaniny oraz jest matowa. Folia ponadto jest bardzo przyjemna w dotyku.

folia silikonowa

Pulchnąca farba + złoty efekt = piorunujące efekty

Dla wielkich miłośników niezwykłych efektów na odzieży zostawiliśmy coś specjalnego! Jeśli szukasz nietypowych rozwiązań, polecamy farbę pulchnąca do sitodruku, która zapewni odzieży niezwykle oryginalny wygląd. Farba ta charakteryzuje się tym, że nabiera objętości, dzięki czemu powstaje efekt 3D. W połączeni ze złotą farbą prezentuje się niezwykle. To efektowne znakowanie polecamy osobom, które nie lubią nudnych rozwiązań, a w odzieży firmowej stawiają przede wszystkim na oryginalność. Gwarantujemy, że tak oznakowane koszulki zwrócą uwagę każdego klienta.  

pulchnąca farba do sitodruku

Wróć do listy

Chcesz skorzystać z naszych usług?

Złóż zapytanie

Zaufali nam

67,987 Klientów
161,476 Zamówień
85 Pracowników
17 Lat na rynku