Odzież robocza

Firma Reflect dzięki własnej hurtowni odzieży reklamowej OpenWear.pl posiada szeroki asortyment wysokiej jakości odzieży roboczej.

Produkty powstają z bardzo trwałych materiałów odpornych na przetarcia, posiadają wzmacniane podwójne lub klejone szwy, często są wodoodporne i wiatroszczelne. W ofercie produkty cenionych na całym świecie marek, takich jak: Dickies, B&C, James Nicholson, Russel, Result, RTY, YOKO czy Regata.

Zobacz katalog odzieży roboczej

Hurtownia Odzieży Roboczej dla pracowników.
Odzież robocza
4 (80%) 2 ocen


W asortymencie znajdują się buty, spodnie, kurtki, bluzy oraz bezrękawniki, które doskonale sprawdzą się podczas wykonywania prac fizycznych. Oferowane modele są bardzo praktyczne, mają ergonomiczny krój, posiadają wiele pojemnych kieszeni przeznaczonych na narzędzia lub na telefon. Zapewniają swobodę ruchu, komfort oraz wygodę

Na odzieży może znaleźć się logo lub slogan firmy, jest to dobry sposób by stworzyć spójny wizerunek. Personel w takiej samej odzieży służbowej prezentuje się bardzo profesjonalnie i podnosi prestiż całego przedsiębiorstwa. Firma Reflect realizuje zamówienia już od 1 sztuki oraz oferuje wsparcie w doborze odpowiedniej metody znakowania odzieży. W naszej ofercie można także znaleźć kamizelki odblaskowe z nadrukiem.

 

Chcesz skorzystać z naszych usług?

Złóż zapytanie

Zaufali nam

55,930 Klientów
78,231 Zamówień
54 Pracowników
11 Lat na rynku