Nadruki i znakowanie odzieży

Firma Reflect posiada rozbudowany park maszynowy do druku i zdobienia odzieży. W zależności od nakładu i materiału odzieży stosujemy różne techniki. Wykonujemy nadruki na koszulkach, koszulach, bluzach, polarach, czapkach, parasolach, a także innych materiałach. Firma Reflect wykonuje każde zlecenie już od 1 sztuki. 

Zamówienia realizujemy na terenie całego kraju, m.in w Warszawie, Krakowie, Wrocławiu, Katowicach, Lublinie, Gdańsku i wielu innych. Istnieje możliwość osobistego złożenia zamówienia w Poznaniu. 

Charakterystyka nadruków

Jako jedna z nielicznych firm w Polsce posiadamy wszystkie dostępne na rynku metody znakowania.

 

Sitodruk

Najtrwalsza i najtańsza forma nadruku. Opłacalna dla większych nakładów (min. 30 szt). Każdy kolejny kolor w projekcie przedraża.
Nadruki sitodrukowe powstają przy pomocy specjalnych sit, w których wykorzystuje się farby wodne lub plastizole. Cena nadruku zależy od ilości użytych kolorów w projekcie, od wielkości nadruku oraz od nakładu. Projekt musi być identyczny dla całego nakładu, natomiast można zmieniać kolor koszulki i to nie wpłynie na cenę. Najtrwalsza metoda nadruku. Maksymalne pole zadruku: 35x50cm.

 

Druk cyfrowy DTG

Rozwiązanie dla niskonakładowych lub pełnokolorowych bądź personalizowanych projektów nadruków. Bez kosztów przygotowalni.
Druk cyfrowy bezpośredni to najnowsza technologia zdobienia i znakowania odzieży. Ilość użytych kolorów w projekcie nie ma żadnego znaczenia, ponieważ nadruk jest wykonywany w pełnej kolorystyce CMYK (w przypadku kolorowych koszulek pod całością jest nakładany biały poddruk). Metoda najbardziej korzystna przy niskich nakładach, ponieważ nie ma żadnych kosztów przygotowalni. Cena nadruku zależy wyłącznie od jego wielkości oraz łącznego nakładu. W przypadku tej techniki każdy wzór może być inny, a w kalkulatorze należy podać łączny nakład znakowanej odzieży. Nadruk bardzo trwały. Maksymalne pole zadruku: 40×60 cm. Firma Reflect poleca druk cyfrowy osobom, które chcą uzyskać wielokolorowy i długotrwały efekt nadruku.

 

Folia Flex

Technika wgrzewania folii jednobarwnej na odzież. Duża trwałość. Niskie nakłady. Idealna na odzież typu kurtki, softshelle.

 

Folia Flock

Technika wgrzewania folii jednobarwnej z meszkiem na odzież. Duża trwałość. Niskie nakłady. Idealna na odzież typu kurtki, softshelle.

 

Druk lateksowy

Technika druku full color na folii wgrzewanej w późniejszym etapie na odzież. Duża trwałość. Niskie nakłady. Certyfikowana nowoczesna technologia. Idealna na odzież typu kurtki, softshelle.

 

Sublimacja

Pełnokolorowy druk na jasnych materiałach poliestrowych (np. odzież sportowa). Brak kosztów przygotowalni. Wysoka trwałość.

 

Haft komputerowy

Wyszywanie (głównie na koszulkach polo, polarach, koszulach), przy pomocy nici, projektu graficznego. Rewelacyjna trwałość i jakość.

 

Druk na koszulkach Sols

Do znakowania za pomocą różnorodnych metod rekomendowane są koszulki francuskiej marki Sols Imperial, które doskonale nadają się do druku:

• 100% bawełna,
• gramatura 190g,
• kolorystyka Sols Imperial: 36 dostępnych kolorów,
• bardzo wysoka jakość,
• bawełna półczesana,
• krój (wyróżniamy: męskie, damskie, dziecięce),
• rozmiarówka męska nawet do 5 XL.

 

Czytaj więcej
Sols Imperial

Druk na własnej odzieży

Firma Reflect oferuje również usługę znakowania odzieży powierzonej przez klienta. W przypadku chęci dokonania nadruku na własnej odzieży (T-shirt, koszulka polo, bluza, longsleeve) należy dostarczyć do firmy wybrane elementy garderoby.

Druk na odzieży z katalogu

Firma Reflect posiada również własną hurtownię odzieży reklamowej, w której oferuje ponad 5000 produktów odzieżowych znanych, światowych marek takich, jak: Sols, Tee Jays, Russell, James & Nicholson, Fruit of the Loom, Wilson i wiele innych. Zapoznaj się z ofertą!

 

Hurtownia odzieży reklamowej

Co należy wziąć pod uwagę chcąc zamówić odzież ze znakowaniem?

Koszulka biała czy kolorowa (również czarna)?

W przypadku kosztu koszulki oraz wyceny nadruku wyróżnia się dwie kategorie kolorystyczne: białe (czyli tańszy nadruk, tańsza koszulka) oraz kolorowe (wszystkie pozostałe kolory, również czarny, co wiąże się z droższym nadrukiem i droższą koszulką). Kalkulator dla druku cyfrowego oraz sitodruku uwzględnia koszt białego podkładu. W przypadku sitodruku na kolorową koszulkę kalkulator zawsze automatycznie dolicza jedno sito i jeden kolor (biały podkład). Jeśli mamy trzy kolorowy projekt na np. fioletową koszulkę, to kalkulator policzy cztery sita i cztery kolory (automatycznie doda jedno sito i jeden kolor, biały) i taką przedstawi ostateczną cenę.

 

Nakład

Wszystkie metody znakowania wykonujemy w nakładzie od 1 sztuki, jednak w przypadku sitodruku i haftu komputerowego cena za pojedynczą sztukę odzieży ze znakowaniem będzie wysoka ze względu na koszty przygotowalni. Nadruk na koszulkach Poznań w technice DTG jest bardziej opłacalny dla niskich nakładów i wielokolorowej grafiki, natomiast nadruk na koszulkach Warszawa wykonywany metodą sitodruku jest bardziej opłacalny dla wyższych nakładów (już od 30 szt.) i mniejsze ilości kolorów.

 

Ilość nadruków na koszulce

Na jednej rzeczy (T-shirt, koszulka polo, bluza, longsleeve) umożliwiamy wykonywanie do 4 nadruków: przód koszulki, tył koszulki, rękawek prawy, rękawek lewy. Ilość nadruków umieszczonych na odzieży wpływa na ostateczną cenę. Im więcej nadruków, tym wyższa cena.

 

Wielkość nadruku

Deklaracja do jakiego przedziału wielkościowego zakwalifikować grafikę nadruku. Wymiar nadruku (szerokość x wysokość w cm) wpływa na ostateczny koszt znakowania. Czym większy nadruk, tym wyższa cena.

 

Ilość użytych kolorów nadruku

Kwestia ta odnosi się wyłącznie dla sitodruku, ponieważ dla druku cyfrowego nie ma żadnego znaczenia, czy w projekcie jest użyty jeden kolor czy wiele kolorów, cena pozostaje bez zmian. Natomiast cena sitodruku jest ściśle uzależniona od ilości użytych kolorów w danym projekcie.

Dodatkowe opcje

Wymetkowanie metki producetna + wszycie metki żakardowej lub sublimacyjnej albo nadrukowanie metki klienta

Firma Reflect wykonuje usługę wyprucia metki producenta, która znajduje się na górze wewnątrz koszulki oraz wszycia metki żakardowej, sublimacyjnej lub nadrukowania metki bądź wgrzania metki flexowej na kark odzieży. Tę usługę świadczymy dla T-shirtów, koszulek polo, bluz, longsleeve itp. Metka żakardowa i sublimacyjna to najpopularniejsze formy metek. Metka drukowana lub flexowa są płaskie i w żaden sposób nie „drapią” podczas noszenia danej rzeczy.  Czytaj więcej

 

Składanie oraz pakowanie w woreczki

Ta dodatkowa usługa polega na starannym złożeniu koszulki lub innej odzieży oraz zapakowaniu jej w przezroczysty woreczek. Ostateczny wymiar złożonej koszulki w woreczku to 24×30 cm.

 

Wysyłka kurierem lub odbiór osobisty

Odbiór osobisty jest możliwy w siedzibie firmy w każdy dzień roboczy od 7.00 do 20.00. W przypadku zaznaczenia wysyłki kurierem zamawiany towar zostanie wysłany kurierem DPD. W jednym kartonie wysyłamy do 100 szt. koszulek. Cena wysyłki jednego kartonu to 12 zł netto.

Zapoznaj się ze standardami konfekcjonowania i pakowania w firmie Reflect.

Zasady prania odzieży z nadrukiem

1. Zawsze prać i prasować na lewej stronie.
2. Maksymalna temperatura prania – 40 stopni.
3. Maksymalna ilość obrotów – 600 obrotów na minutę.
4. Nie korzystać z suszenia automatycznego.
5. Nie stosować dodatkowej mocnej chemii.

Zaufali nam

40,160 Klientów
73,671 Zamówień
52 Pracowników
10 Lat na rynku
ul. Naramowicka 266 C
Poznań
Wielkopolska
61-601
Poland
Tel:+48 605 14 22 22, Fax:61 826 67 85, E-mail: biuro(at)reflect.pl Facebook Youtube Google Plus